Toi Toi na stavbu

Zdravím všechny a měl bych dotaz, jestli jste na pozemku při výstavbě domu měli mobilní wc, něco jako Toi Toi a kolik Vás to vyšlo na měsíc. Budu stavět s firmou na klíč a žena nějak nechce dřevěnou wc budku. To mobilní wc jak jsem koukal má i umyvadlo a nádrž na vodu, prý je čistí a vyvážejí každý týden, jen jsem nikde nezjistil cenu, byť je poskytovatelů hodně. Děkuji za informace.
Odpovědět
Přemluvit ženu, klasická dřevěná budka je napořád. Nám stála od roku 2006 do roku 2021, než tomu napomohl vítr, špatné (tehda provizorní) usazení a červotoč
Odpovědět
@vladimir_sacha ne
Odpovědět
@guteman Zdravím nemel jsem WC pronajate dlouho asi měsíc. Měl jsem je na pár víkendových akcí ale můžu doporučit WCservis . Ochota dalo se snimy domluvit ale hlavně o dost levnější než konkurence. Ale jestli chcete cenu tak musíte poslat poptávky s adresou co chcete a jak často vývoz a podle toho to naceni. Univerzální ceník nemá nikdo.
Odpovědět
@guteman Já co jsem měl rozpočet od firmy co mi měla dělat dům na klíč tak za chemické WC si účtovali 3000 Kč měsíčně bez DPH.
Odpovědět
Dik za nazory a doporuceni.
Odpovědět
Firma si sama privezla toi toi.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás na malou chodili za hromadu hlíny a pokud je něco chytlo, tak nedaleko byla benzínka. 😄 Chtěli jsme jim pořídit TOI, ale nechtěli. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?