Jakou pěknou a funkční lampu na pracovní stůl?

30. říj 201940

Hledám lampu na pracovní stůl do dospělácké pracovny, která by byla vzhledově pěkná, ale zároveň dobře osvětlovala celou pracovní plochu (aby nesvítila jen bodově). Cenově tak do 2,5 tis.
Hledám a nenacházím 😞 Narazila jsem buď na funkční lampy, které ale vypadají otřesně, nebo na designové kousky, které ale nic pořádně neosvětlí. Nemáte prosím tip? Případně s jakou lampou jste u vás doma spokojeni?

 • Dobrý den, zkuste kouknout sem https://www.designovynabytek.cz/ Mají velký výběr a fajn ceny, myslím, že byste si mohla vybrat 🙂

 • Doporučuji návštěvu obchodu Ikea. Je tam spousta lamp a člověk se na ně může podívat, jak vlastně svítí a případně si i vybrat žárovku. Mám doma tuto, viz foto. Stála cca 1200 kč. Ale každému se samozřejmě líbí něco jiného 😎

 • Já mám v ložnici Globo Tongariro
  (za cca 600-700,-) a jsem s ní spokojená, jen se při "nastavení" musí dobře utáhnout šroubky .. je na klasický vypínač na šňůře..
  Děti měli v pokoji z Lidla s pohyblivým krkem, (za 300,- nebo 500,- už si přesně nevzpomenu), 3 stupně světla na dotyk plus s barevným svítícím kolečkem (s vlastním dotykovým vypínačem) na " noze" a jako lampička super ale nebavilo mě to že aby se to zhaslo tak se musí projet všemi těmi stupni světla (je to srozumitelný?)
  Nejstarší syn má teď v pokoji za 300,- z Pepca a ta je teda naprd.. nedá se pohybovat "krkem", jen trošku tím kloboučkem a ani na stabilitu není zrovna nejlepší..

 • Kupovala jsem jen obyčejnou, tuhle https://www.ledko.cz/led-stolni-lampa-philips-cap-70023-30-16-cerna-4000k.html ale svítí dobře. Ono najít takovou lampu, aby osvítila velkou plochu je problém. Lepší asi koupit rovnou dvě a svítit z obou stran. Tak jsme to alespoň vyřešili my.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat