Tip na dobré a nepředražené kancelářské křeslo

Ahoj, prosím hoďte mi sem nějaké tipy a případně konkrétní typy kancelářských křesel, se kterýma máte dobrou zkušenost. Zařizuju si doma pracovní koutek, takže tam nebudu sedět každý den 8 hodin, spíš bych chtěla aby to bylo funkční a nebolely mě záda a nějakou dobu to nemusela řešit - aby se mi po půl roce neulomilo kolečko, popř. se odral potah až na konstrukci. Díky díky za každou radu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám již delší dobu kancelářskou židli MARKUS z IKEA a zatím spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se k nám na stránky - sdružujeme nabídku od ověřených prodejců jak z e-shopů, tak i z kamenných prodejen. V nabídce máme celou řadu židlí, které by mohly vyhovovat Vašim požadavkům. :-) https://favi.cz/produkty/kategorie/ka... Pro lepší vyhledávání doporučuji použít filtr na levé straně, kde si můžete upravit cenu, barvu, nebo zda si přejedete židli s područkami, na kolečkách. :-) Kdybyste s čímkoli potřebovala pomoci, obraťte se na mne do soukromé zprávy. Přeji hezký den. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
tak se zajděte podívat třeba do sconta..:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Doma máme křeslo z Ikea a je kvalitní, vydrží dlouho :-)
Odpovědět
Zatím nikdo konkrétně neporadil, tak snad vám to bude k užitku. Do firmy jsme už dvakrát nakoupili kancelářská křesla na Interion.cz a vše v pohodě, i když se používají denně. Naposledy jsme koupili tyto: https://www.interion.cz/kancelarske-k... , 3 černé a 3 béžové. Za tu cenu necelé 3 a půl tisíce jsou perfektní. Sedí se na nich výborně a vzhledem k tomu, že mají nosnost 150kg se pod vámi zcela určitě nerozpadnou.
Odpovědět
koupili jsme si v práci dx-racery. Na 8 hodin denně nic lepšího neznám. Nebo ve scontu maj jejich kopie za velmi dobrou cenu a myslím, že teď ve slevě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?