Umyvadlo v pracovně

Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na vzhled umyvadla v pracovně. Předělávame pokoj, kde dřív měli předchozí majitele kuchyň. My tam budeme mít pracovnu a zároveň pokoj pro hosty. V budoucnu možná ložnici. Jsou tam přípojky na vodu a odpad. Rušit to nechceme, protože třeba se to bude hodit. Manžel by chtěl umyvadlo, já si to nějak neumím představit. Raději bych to nějak jen zakryla. Problém je v tom, že to není někde v rohu, ale uprostřed 5m dlouhé stěny a pod oknem. Byl tam dřez. Nemá někdo nějakou fotku, nápad, jak by to mohlo vypadat? Co s tím? Děkuji.
Odpovědět
Zajímavý nápad..Já bych tam tedy dala záslepku. Co z umyvadla udělat doplněk?
Odpovědět
Dala bych skříňku s dřezem, vedle s prostorem pro hrnečky a kávovar. Případně by šel zavřít dovnitř do skříně za dvířka nebo třeba pod sklápěcí desku. Jinak siko ma v nabídce desku s umyvadlem viz foto, kdy není poznat, že se jedná o umyvadlo. Ale cena je podle mě docela úlet. 🙂
Odpovědět
@lena74 za me je umyvadlo super a vzdy se hodi. My jsme ho dodatecne dodelavali. Ale pokud ho vylozene neches, tak neni problem tam dat zaslepky. Ma to tak segra-z byvale kuchyne udelali pokoj a vodu a odpady zaslepili.
Odpovědět
Pokud je pokoj velký a pokud se tam dá napojit na odpadní trubku 110 mm, tak by se tam dala vydělit koupelna s wc. Nebo mě napadá tam udělat bar s vestavěným umyvadlem.
Odpovědět
Děkuji všem za tipy. Pokoj je velký, má 22 M2. Akorát my si stále nejsme jistí využitím. V současnosti ho moc nepotřebujeme, občas, jednou za dva tři měsíce tam někdo přespí. Chtěla bych tam mít pracovnu. V budoucnosti, až nebudeme moct do schodů, to bude ložnice. Tak se mi do toho nechce moc investovat. To barevné umyvadlo vypadá moc pěkně. Jinak nápad s vestavbou koupelny je taky dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
@lena74 ta barevna umyvadla lze koupit nebo obkouknout treba i v Praze v obchode Lagartija (https://www.lagartija.cz/index.php?id...). Pozor maj otevreno jen jeden den v tydnu 🙂 Sama se tam chystam obhlednout kachliky za kuchynskou linku 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?