Jsem tady nová - attijka

Profilova fotka
ahoj tady vsem.Nakukuji tady na strankach.Zjistila jsem ,ze mam uz zavyslost.Mame koupeny pozemek a jsme ve fazi projektu.Vzhledove bychom meli mit Bungalov 1471,ale udelali jsme par zmen.Chci tam satnu a spiz.Porad cekame na hotovy projekt,abychom ho mohly dat na stavebni urad.Vypada,ze v dubnu nekopneme do zeme.Nejradeji bych na tom pozemku stanovala,jak se tesim.Drzte palce,at se dockame. :-)
Odpovědět
@attijka Ahoj Attijka, taky chceme stavět Bungalov 1471. Projekt máme od firmy Euroline. Jsme ve fází podání ohlášky na stavební úřad. A doufám, že už se konečné dočkáme dne, kdy se začneme stavět. Díky úřadům se to pěkně protahuje. Chci se zeptat, jestli budete stavět dodavatelský nebo svépomoci, a případně s jakou firmou? My jsme si vybrali dodavatelskou firmu Prestige House CZ, která je v ČR výhradním prodejcem projektu od Euroline, velice slušné jednání, vstřícnost a ochota, probrali s námi všechny detaily stavby a se vším pomohli. Jsme moc spokojený. Ted se jenom dočkat stavebního povolení a začít se stavbou. :-) Držím Vám palce ať vše dobře dopadne. Těším se na odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@viktorie15 trochu jsme projekt sami upravili a tento tyden jsme zacali kopat....mame dodavatelskou firmu,kterou nam doporucil znamy co s nim vloni stavel.Jsem moc natesena a hlavne zvedava,jak to vse bude probihat.Stavebni povoleni trvalo presne mesic....
Odpovědět
@attijka Tak to je super :-), my pořád čekáme na stavení povolení. :-( Doufám, že v červnu kopnem... Taky se už těším :-) Jsem zvědava jak to bude vypadat až to bude hotové, každopádně si to pak porovnáme :-) Držím palce.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bychom chteli stavet tento domek u Berouna a hledame stavebni firmu. Jak jste po nejakem case spokejene s temi vasimi? @attijka muzu se zeptat, jakou jste vybrali vy? Dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@meesha83 Ahoj Od 6.11.2015 uz bydlime.Mame firmu od nas z mesta a zatim velika spokojenost....
Odpovědět
Profilova fotka
@attijka Tak to je škoda, že je to k nám tak daleko. A všechno zatím vyhovuje nebo bysne těco udělali jinak, kdybyste znovu stavěli?
Odpovědět
Profilova fotka
zatim bychom nechali uplne vse..Mozna bych dala jeste vetsi okno do obyvaku.Ted je 2m.Ale asi bude stacit.Ve starem dome jsme meli 110cm a taky stacilo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?