Jsem tady nová - attijka

26. lis 20157

ahoj tady vsem.Nakukuji tady na strankach.Zjistila jsem ,ze mam uz zavyslost.Mame koupeny pozemek a jsme ve fazi projektu.Vzhledove bychom meli mit Bungalov 1471,ale udelali jsme par zmen.Chci tam satnu a spiz.Porad cekame na hotovy projekt,abychom ho mohly dat na stavebni urad.Vypada,ze v dubnu nekopneme do zeme.Nejradeji bych na tom pozemku stanovala,jak se tesim.Drzte palce,at se dockame. 🙂

• @attijka  
    Ahoj Attijka, taky chceme stavět Bungalov 1471. Projekt máme od firmy Euroline. Jsme ve fází podání ohlášky na stavební úřad. A doufám, že už se konečné dočkáme dne, kdy se začneme stavět. Díky úřadům se to pěkně protahuje. Chci se zeptat, jestli budete stavět dodavatelský nebo svépomoci, a případně s jakou firmou? My jsme si vybrali dodavatelskou firmu Prestige House CZ, která je v ČR výhradním prodejcem projektu od Euroline, velice slušné jednání, vstřícnost a ochota, probrali s námi všechny detaily stavby a se vším pomohli. Jsme moc spokojený. Ted se jenom dočkat stavebního povolení a začít se stavbou. 🙂
    Držím Vám palce ať vše dobře dopadne. Těším se na odpověď.

• @viktorie15  trochu jsme projekt sami upravili a tento tyden jsme zacali kopat....mame dodavatelskou firmu,kterou nam doporucil znamy co s nim vloni stavel.Jsem moc natesena a hlavne zvedava,jak to vse bude probihat.Stavebni povoleni trvalo presne mesic....

• @attijka  Tak to je super 🙂, my pořád čekáme na stavení povolení. 😞 Doufám, že v červnu kopnem... Taky se už těším 🙂
    Jsem zvědava jak to bude vypadat až to bude hotové, každopádně si to pak porovnáme 🙂 Držím palce.

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, taky bychom chteli stavet tento domek u Berouna a hledame stavebni firmu. Jak jste po nejakem case spokejene s temi vasimi? @attijka  muzu se zeptat, jakou jste vybrali vy? Dekuju

• @meesha83  Ahoj Od 6.11.2015 uz bydlime.Mame firmu od nas z mesta a zatim velika spokojenost....

• @attijka  Tak to je škoda, že je to k nám tak daleko. A všechno zatím vyhovuje nebo bysne těco udělali jinak, kdybyste znovu stavěli?

• zatim bychom nechali uplne vse..Mozna bych dala jeste vetsi okno do obyvaku.Ted je 2m.Ale asi bude stacit.Ve starem dome jsme meli 110cm a taky stacilo.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Odborníci společnosti HELUZ poradí během online veletrhu VELETON
    Zvolili jste HELUZ dům roku 2021, seznamte se s výherci
    Jak vybrat masážní vanu a vše, co kvalitní zařízení nabízí?
    Archiv článků od partnerů