Jsem tady nová - borag

Dobrý den,nabírám na těchto stránkách ispiraci a protože rekonstuujem patro v domě,tak se na vás obracím rovnou s dotazem.Budeme mít malinkou koupelnu 1,70cm x 1,80cm.Jaká vana je do takového prostoru vhodná?Vím,že třeba ravak má Avocado,ale to se mi kvůli té zúžené části nelíbí,protože bych tam asi nevměstnala obě děti:-))).Pak se mi líbí ještě BeHappy a vana Ariela od Santech-nevím,jak je to s kvalitou. Dále jsem si stáhla program SweetHome,ale nefunguje mi,nemáte tip na podobný program na plánování?
Odpovědět
No, když tam dáš vanu jaku budeš otevírat dveře???!!! Ne vážně jsi si jistá, že potřebuješ vanu???
Odpovědět
@borag Ahoj, vitam te tady na nasich webovych strankach kde najdes spustu inspiracii. Prosim te pouzi forum ktere je urceno k diskusi, svoji otazku muzes klidne polozit tady :) http://www.modrastrecha.cz/diskuse/ku... Kdyby si neco potrebovala tak se mi ozvi do IP :)
Odpovědět
@borag a jak dlouho budeš "vtěsnávat" obě děti najednou do jedné vany? děti vyrostou a určitě se nebudou koupat spolu (i když takové případy asi existuji...). Takže pokud chceš za každou cenu vanu a Avocado se ti tam vejde je potřeba se na to podívat z dlouhodobého hlediska...
Odpovědět
@jakubnemo ano raděj vanu,ale dveře budou šoupací
Odpovědět
@fotrtom Jasně,navěky je koupat dohromady nebudu :-) :-)
Odpovědět
@niccky.z děkuji,už pročítám
Odpovědět
@jakubnemo Díval jsem se na vanu a je pěkná, co je to za materiál?
Odpovědět
@jakubnemo myslíte vanu Avocado?To je akrytát-výrobce Ravak
Odpovědět
@borag Když jsem kupoval barák a dělal koupelnu chtěl jsem velkou vanu a tu mám. Udělal jsem dobrou věc a to tu, že se nešetřilo na vaně a ten akrylát ( je mnohem tvrdší než standart a taky neklouže ) vypadá to mnohem lépe a mělo by to i déle vydržet. Co jsem udělal chybu je to, že obsah vany je cca 400l a obsah zasobníku je 120l a to je docela problém. Ještě, že v druhé koupelně máme sprchu. Zjisti si tedy zda tu vanu dokážeš napustit celou teplou vodou. ;-)
Odpovědět
@jakubnemo a můžu se zeptat od jakého výrobce je ta vaše vana?
Odpovědět
@borag tak v mailu jsem to nenašel a na vaně kupodivu to napsáno není ale je to tato http://www.riho.cz/vana-lusso?idk=BA60 a je to akrylát ale je vícevrstvý a rozdíl je fakt velký ale to je třeba vyzkoušet =-)
Odpovědět
riho byl také muj "kandidát"-vana delta
Odpovědět
Článek se načítá
vypadá dobře, tak si je vyzkoušej a vyber tu lepší 8-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?