Jsem tady nová - hudyna73

Profilova fotka
Ahoj všem :-) včera jsem pročítala na internetu diskuze ohledně srovnání střešních krytin, kterou bychom měli co nejdříve koupit na náš bungalov. Diskuze na modré střeše se mi líbili nejvíc, asi tu bude pěkně veselo, tak jsem tu! Pokud by nám mohl někdo ještě poradit a přidat novější poznatky co se týká střechy budu vděčná. Líbí se nám klasika červená s měkčí vlnou, Tondach je nádherný, ale o dost dražší, takže zbývá beton......KM Beta, Bramac? No není to legrace, vybrat střechu na celý život že?? Díky a přeji krásný den........
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, urcite zalezi jaky je vas dum a kde je situovany. na vesnici je dobre dat klasiku keramickou, podivejte se treba na stare stavby v okoli... u moderjich staveb jsou hezci jednodussi tvary, ploche...
Odpovědět
@hudyna73 Budeme mít Roben - keramické tašky, mají i nějakou lepší glazuru. Vypadá to hezky a cena výborná. Tak koukni na jejich stránky.
Odpovědět
Ahoj, vítám tě na střeše :-D my budeme mít střechu Tondach - černou Sambu. A musím ti dát za pravdu, není jednoduché vybrat střechu na celý život. My ale bydlíme na vesnici u lesa, tak jsme nechtěli betonovou tašku. Nakonec zvítězil Tondach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moc děkuji všem :-N Bydlíme v městečku cca 6tis.obyvatel, stavíme na jeho konci, kde jsou bungalovy, většina má betonové tašky Bramac a pod., za námi vyroste cca 30 domů s rovnou střechou, moderna......takže se zřejmě budeme držet té původní části bungalovů, aby to tak trošku vypadalo. Dnes nám bylo řečeno, že u nás na severu čech doporučují spíš betonové tašky, více vydrží naše drsnější podmínky. Tondach spíš na Moravu. Každopádně se mi Tondach líbí asi ze všech nejvíc, jen ta cena už je o třetinu a víc vyšíí, což už je dost při ploše střechy 280 m2 :-) Zřejmě skončíme stejně u Bramacu, nejvíc se nám líbí Moravská taška, ale ta nemá protector......Takže vždy to bude nějaký kompromis. Ať se daří!! :-D
Odpovědět
@hudyna73 Ahoj, vitam te tady u nas na strese :) Doufam ze se ti tady bude libit a najdes tu spustu napadu a inspiraci :) Kdyby si cokoliv potrebovala tak se mi ozvi do IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Moc děkuji za milé přivítání, rady a inspiraci budu jistě potřebovat, jelikož téměř vše je jinak než jsme si to představovali před začátkem stavby :-D Ale to zná asi každý, kdo si tím prošel. Až bude hotovo, budeme chytřejší. Na přečtení fora a shlédnutí inspirace bych potřebovala min. měsíc dovolenou :-D :-D :-D Ať se daří a ještě jednou děkuji :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?