Menu Forum

Jsem tady nová - janinka1987

18. srp 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
janinka1987
1
Registrovala se 6. září 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Má 31 přátel. Česká Lípa, Region Česká Lípa.
fotoportrét
fotoportrét
janinka1987
1
Registrovala se 6. září 2010 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Má 31 přátel. Česká Lípa, Region Česká Lípa.
 Ahoj, jmenuju se Jana a právě jsem se sem přehoupla z beremese.cz emoticon Jinak máme s manželem 18ti měsíčního syna Daniela a bydlíme v domě jeho rodičů, v podkrovním, samostatném bytě 3+1. Plánujeme si pořídit vlastní dům, a jelikož jsem projektantka a můj manžel elektrikář, máme i celkem jasnou představu emoticon Bohužel má mateřská nám zatím brání vzít si hypotéku, tak aspoň plánujeme jak o život emoticon Náš nynější byt jsem navrhovala a zařizovala já, k naší oboustranné spokojennosti, tak doufám, že to tak dopadne i s domečkem emoticon
18. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
35
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 151 příspěvků a 10 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
35
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 151 příspěvků a 10 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
 @janinka1987 Ahoj Jani emoticon vítám tě tedy na MS! Doufám, že ke tvé šikovnosti, kterou určitě jako projektantka oplýváš, najdeš na MS ještě nějaké inspirace pro zařizování domečku a že se Vám tam oběma bude moc líbit! emoticon Ať se tady cítíš moc fajn a pohodově! Měj se hezky, ahoj emoticon
18. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí