Jsem tady nová - jurikovi

Profilova fotka
Ahojky ve spolek :-) Tyto stránky navštěvuji už přes rok a nacházím tu spoustu skvělé inspirace pro stavbu, interiér a různé vychytávky. Ale teprve až nyní jsem se rozhodla se mezi Vás zaregistrovat a pochlubit se i naším výtvorem. Domeček jsme začali stavět loni na jaře a od června v něm i bydlíme. Podmínky jsou tu sice stále provizorní, nábytek máme starý vesměs, protože na nový už nám nevyšly penízky :-S Doufám, že mě mezi sebe příjmete a pomůžete mi s detaily a dolazováním našeho interiéru. Díky, Bobinka :-)
Odpovědět
@jurikovi Ahojky vitej na nasich strankach :) Jsem moc rada ze se ti stranky libi a ze si se registrovala. Moc se tesime na nove fotecky vasho bydleni :) V pripade otazek mi klidne napis do IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za hezké přivítání :-) Fotečky budu přidávat a mám i spoustu obrázků na inspiraci, jen mám strach to sem dávat, aby mě někdo nenapal, protože to jsou všecko obrázky z internetu z různých stránek, takže radši budu přidávat jen své vlastní obázky :-|
Odpovědět
@jurikovi klidne muzes pridavat obrazky aj z internetu pokud na nich nejsu odkazy na webovky nebo nejake reklama :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?