Jsem tady nová - laguntinka

Profilova fotka
Přihlásila jsem se, protože budu potřebovat pomoc s rekonstrukcí a vybavením bytu, který jsem si právě koupila. Ráda nakupuju věci na doporučení a ráda využívám cizí pozitivní zkušenosti. Zároveň aktivně šířím vlastní pozitivní i negativní zkušenosti, abych pomohla ostatním.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se kladou otázky? Moje první by byla: jak jste spokojení se spotřebiči z Ikea? Myslím tím jejich značky. Hlavně by mě zajímala lednice Rakall a jejich plynové varné desky...
Odpovědět
Ahoj lagutinko, no se spotrebici z Ikey osobni zkusenost nemam, ale znam nekolik lidi, co si nechali delat jak kuchyn i se spotrebici a zatim jim tovse funguje, akorat u dvou lidi jim praskly indukcni desky, jelikoz jim na ne spadly ruzne hrnce... Jinak bez problemu, ja teda budu delat take rekonstrukci, ale spotrebice zvolim asi od ,,znamejsi,, firmy... :-) Jak si budes tu rekonstrukci nechate delat? Ja bych rada vse zadal ajedne firme, ktera se o vsechno postara bez problemu, reklamaci a v dobrem case za super penize, hahaaa.. No snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si koupili jejich mikrovlnku, protože jediná vypadá v jejich skřínce pěkně. Bylo nám řečeno že i když se jmenuje švédsky, tak ve skutečnosti jí vyrábí Whirpool přímo pro Ikeu. Po roce jsme jí museli reklamovat - přestal fungovat displej. reklamace v pohodě, za 4 dny už jsme měli mikrovlnku doma.
Odpovědět
@laguntinka Ahoj, vitam te tady na nasich webovych strankach plnych inpsiracii a rad. Odpovede na svoje otazky urcite najdes v diskusii kde se muzes pripojit. Kdyby si neco potrebovala tak se mi klidne ozvid do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laguntinka nejdřív si prohledáš forum, zda tu již něco podobného je a připojíš se a když nenajdeš založíš si novou otázku. Ikea: http://www.modrastrecha.cz/diskuse/vo...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?