Jsem tady nová - monke

ahojky,jsem tu od včera nová :-)stavíme baráček,a ted sháníme podlahy...chtěla jsem se optat když napíšu komentář,kde ho pak najdu třeba po pár dnech?Jsem zvyklá z mojetěhotenství,že mi to ukazuje moje články kde jsem odpovídala..díky x-) x-)
Odpovědět
@monke Ahoj Monke, vitam ta na tychto strankach :) Na zaciatok si mozes pozriet do sekcie stavime, kde najdes vela inspirativnych tem :) http://www.modrastrecha.cz/diskuse/sk... Co sa tyka tvojho dotazu kde najdes svoje prispevky? Kazdy kto ti odpovie na tvoju otazku, diskusiu sa ti zobrazi na hornej liste ako zminke o mne, bude ti to svietit alebo si mozes oznacit temu ako oblubenu. :) Ak budes mat nejake otazocky kludne mi napis do Internej posty.
Odpovědět
ahojky niccky.z děkuji za přívítání a popsání...Už se tu dívám a to je inspirace :-) hlavně fotečky...
Odpovědět
@monke nemas zac. Este ti dam jednu radu ak chces niekomu odpovedat klikni na tlacitko odpoved je hned pod textem nebo pred meno daj @xxxxx a vtedy sa ti zobrazi v zminky o mne :) Keby nieco tak mi napis do IP. Pekny zvysok dna
Odpovědět
@niccky.z jéé,super..já jsem si říkala jak na to..díky x-)
Odpovědět
@monke superrrr, uz mi to tentokrat svietilo ako zminky o mne :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?