Jsem tady nová - snilkova

Profilova fotka
Zdravím všechny uživatele a uživatelky :) Nejdřív jsem navštěvovala stránku o svatbách, 2.7.2011 jsem se měla vdávat, ale na naší stavbě mi spadly desky na nohu a zlomily mi kotník. Následovala operace, šrouby v noze, mám za sebou první měsíc rehabilitace a ještě mě měsíc čeká..svatba je odložena na příští rok, ale letos snad zvládnem kolaudaci, tak jsem se přišla inspirovat :)
Odpovědět
@snilkova Ahojky vitej na nasej stranke o bydleni :) kde najdese spustu rad a inspiracii. Videla jsem tve alba ktere su moc pekne. Je mi moc lito to co se stalo se svatbou ale tak nabuduce Vam to urcite vyjde :) Ak budes nieco potrebovat klidne se mi ozvi do IP :) Pekny zvysok dna
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z děkuju za přivítání, podporu a pomoc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Jsem tu tez nova. Byla jsem ted na strankach modre strechy na facebooku, celkem se to tu hybe. Myslim ze zrizovatel ma radost. A taky jsem rada ze jsou to cesko-slovenske stranky. Lidka
Odpovědět
@liliku Ahoj Lidka taky te vitam na nasich strankech a jsem moc rada ze se ti tu libi. Bohuzel musela jsem ti opravit tvuj prispevek kedze porusoval jedno z pravidiel - Nepis velkymi pismenami :) Ak by si neco potrebovala klidne se mi ozvi do IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Ahoj, Niccky, děkuji, že jsi mě upozornila, abych nepsala velkými písmenami, je to můj zvyk, já píšu tiskacími písmeny, tak pak i na klávesnici používám velké a ještě to tu tak neznám , jsem tu teprve druhý den. Mám prázdniny, tak se bavím. A co se týče pravidel, tak jsem chaotik a popleta. Měj se a ještě jednou dík. Lidka.
Odpovědět
Profilova fotka
@snilkova, Vítám te na MS a preji ti, at se ti tady libi a citis se zde fajn! Kdyby cokoli, urcite me kontaktuj :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyska děkuju :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?