Jsem tady nová - stanahk

Áhoj , jmenuji se Stáňa, jsem maminka prvňáčka, pracuji a žiju v HK. S manželem marně sháníme pozemek , náš sen je vesnický dům a permakulturní zahrada . Ráda zahradničím, syn je milovník broučků. :-) MS bude pro mě výborný zdroj informací. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) vítej mezi námi :-)
Odpovědět
zdravím..prosím ak máte nejakú dobrú radu na stavanie suchého múrika z kameňatak šup šup sem s tým..na chalupe máme moc kameňa,ktorý sme vydolovali zo zeme pri stavbách žumpy..altánku a pod.Je to pieskovec rôznych rozmerov a potrebujem spevniť záhon cca 10m dlžka,100cm výška moc ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stanahk Jsi tady správně :-) Určitě tady najdeš pár lidiček, kteří s tebou budou na tohle téma rádi diskutovat ;-) @kasha Karin, tady máš někoho na diskusi o permakultuře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
www.okozahrady.com :) co říci? :))), vítej :)
Odpovědět
děkuji za uvítání, moc se mi tyto stránky líbí, musím se smát, my vybíráme pozemek už 10let :-) a stále to není to pravé. :-| snad někdy něco najdeme
Odpovědět
@stanahk Ahoj, Vitej na nasich webovych strankach kde urcite najdes co potrebujes :) Kdyby si neco potrebovala klidne se mi ozvi do IP :)
Odpovědět
:-) Tak to uz rovnou vybirejte neco na duchod, to bude tak akorat :-) Jinak bydleni v domku doporucuju. Jsem rozena Prazanda, ale 10 let bydlime na chate v Praze zapad a jsem nadsena.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?