Jsem tady nová - zdenka56

20. bře 201530

Děkuji za přijetí.Jmenuji se Zdenka, bydlím v Severních Čechách, rekonstruujeme chalupu, do které jsme se natrvalo přestěhovali z města.Dcera v roce 2011 bude stavět, takže se určitě nějaké rady budou hodit 🙂 . Mými koníčky jsou spíše ruční práce.O vás jsem se dozvěděla na livingu.cz.Prošla jsem si stránky a zaujaly mne.Ráda bych vložila svuj profil, ale trochu se tu ještě hledám 🙂 .

 • prosím o pomoc-radu, když byla uvedena na katastru slučka k pozemkům v roce 1964 a nyní je tam uvedeno, že pozemek patří k naší parcele ,sousedi s tím nesouhlasí,bez vědomí si postavili malou přístavbu,jak mám postupovat,když katastrální mapa ukazuje,že pozemek je vlastně náš,děkuji

 • @zdenka56  zkusit zajít na SÚ a ohlásit černou stavbu, popř. se s nimy poradit jak postupovat.

 • to jsme nahlásili, ale SU s tím nic nedělal, zastavil řízení,protože nedoložili žádné doklady o tom,že pozemek je jejich. Ohražují se tím, že tam byla vedena ta slučka.Sami ted podali k soudu návrh, a okomentovávají to tím, že mají doklady z roku 1895 a dále, ale v tu dobu to nebylo č.popisné,ale jen pozemek,snad stodola. Vůbec nevím, co bude dál, máme všechny doklady i z Krajského zeměměř.ústavu, nabité právní mocí, že pozemek je náš,ale nic se neděje.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Články od našich partnerů
  Zvolili jste HELUZ dům roku 2021, seznamte se s výherci
  Jak vybrat masážní vanu a vše, co kvalitní zařízení nabízí?
  4 tipy na dokonalý home office v podkroví
  Archiv článků od partnerů