Jsem tady nový - mecik

Dobrý den. Jmenuji se Karel a je mi už moc let-65-.Život strašně rychle utíká, asi proto, že jsem se nikdy nenudil, ani v důchodu ne. Mám pořád tolik aktivit, že bych potřeboval delší dny. Bydlím sice v paneláku, ale jsem zaměstnán příměstskou zahrádkou a polovičním statkem u syna. Chvilky volna věnuji vnoučatům-8+8+3. Sem do poradny jsem se dostal více méně náhodou a hned jsem nadnesl svůj současný největší problém- soused. Byl jsem překvapen, kolika lidem se zachtělo mi poradit. Jinak s počítačem to moc neumím, jsem samouk asi tři roky a pořád toho víc nevím než vím, nemám se s kým poradit, ty rychlovky při opravě nestačím pochopit ani náhodou. Mám manželku-zítra máme 43.let a jsem celkem spokojený člověk. Zdravotních problémů nenám málo, ale mohlo by být hůř. Mými velkými koníčky jsou zahrada, zahrádka a houbaření. Víc vám toho zatím nepovím, už mě nic nenapadá. Přeji všem krásný den. Mečík.
Odpovědět
Profilova fotka
@mecik Vítám tě a gratuluji k výročí :-) Povětšinou jsou zde fajn lidi, ochotní poradit, protože každý tu radu občas potřebuje a naopak zase občas je v té pozici zkušenějšího a rád poradí. Já třeba vím hodně z oblasti povolování staveb, ale když přišlo na rekonstrukci bytu, byla jsem ráda, když mi poradili ti, co už měli s rekonstrukcí zkušenosti. Tak ať je ti mezi námi fajn a až se zase něco naučíš, třeba vkládat zprávy a fotky do svého fotoblogu, budeme se těšit třeba právě z krásných snímků z tvé zahrádky, nebo co se ti podařilo vylepšit v bytě. :-) Jitka
Odpovědět
Díky za hezké přivítání a přání. Po těch létech už se to tak neprožívá i když máme po novu svátek. Rád si počtu problémy kolem staveb, na chalupě musí být člověk vším, zvlášt, když není na to , aby si mohl dát zakázku. Každou chvíli něco řeším, udělám. Někdy se to povede, jindy je to nanic. Zrovna v současnosti řeším rybníček, před dvěma léty jsem ho vyčistil, udělal novou hráz , ale on mi protéká. Voda mi ubývá, takže se snažím zatemovat hráz jílem. To není snadné, těch koleček ven a zpátky už bych ani nespočítal. No nic to jen tak na okraj, že opravdu něco dělám Krásné pozdní léto přeji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?