Jsem tady nový - petrmolekockodesign

Profilova fotka
....“co o sobě říci?“ Snad jen to, že jsem zapálený do navrhování interiérů a rád se také věnuji produktovému designu. Za posledních třináct let byl zaměstnán jako restaurátor nábytku, truhlář, nábytkář, konstruktér a jako technik přípravy výroby. Pět let jsem pracoval jako interiérový designer u významného českého výrobce nábytku. Po celý tento čas jsem se současně vzdělával v oblasti designu nábytku a v technikách navrhování interiérů. Učil jsem se od těch nejlepších ať už formou knih, přednášek, výstav umění nebo mezinárodních veletrhů designu. Stálo mě to mnoho peněz i času, ale ani jednoho nelituji a to jednoduše proto, protože mě to baví :). Před několika lety jsem zatoužil pracovat na svých vlastních projektech a proto jsem před rokem a půl založil firmu očkodesign. Nyní se věnuji především pomoci zákazníkům s jejich rekonstrukcemi bytů, stavbami domů či jinými projekty. „Co nejraději navrhuji?“....asi vše co je pro mě výzva, ať už je to předělávka kravína na rezidenci anebo rekonstrukce půdy na loftový byt. To co dělám mě neskutečně baví a doufám, že to tak zůstane i nadále ;-)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?