Jsem tady nový - plejer99

ahoj jmenuji se Jarda a vlastníme 3+1.Jenže nejsem v paneláku šťastnej a ani soukromej život nevychází podle představ.Moje mamka koupila pozemek kterej bych od ní odkoupil a přemýšlel jsem o koupi mobilhejmu,nebo o liaporu od dům jedním tahem.A rád bych znal zkušenosti jiných lidí.Děkuji Jarda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jardo, vítej ;-) Co je liapor? Liapor znám jen jako takový "keramzit" na vyrovnání podlah :-D
Odpovědět
dejte sem min odkaz na co se ptáne nebo obrázek. Jinak bydlet v mobilheimu je nesmysl - co budete dělat v zimě? mobilheim je takové přechodné bydlení na léte ale ne na celoroční bydlení
Odpovědět
Profilova fotka
@plejer99 :-) ahoj a vítej , z liaporu má zde postaveno @pukanka , viz : http://www.modrastrecha.cz/blog/pukan...
Odpovědět
Liapor je fajn, máme z něj postaveno. Výrobců je několik. Výhodou je nízká váha, nasákavost a poměrně dobré tepelněizolační vlastnosti. Také na něm vše krásně drží, protože nemá hladkou strukturu. Pokud ale toužíte postavit co nejlevněji, tak nepřekonatelnou variantou jsou 15cm betonové tvárnice + 25cm polystyren.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, máme Faunus od Liaporu a jsme spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vodak01 Není mobilheim, jako mobilheim ;-) :-D
Odpovědět
@sabcav ahojky moc děkuju za radu a odkaz.Ať se vám stavba daří.Jarda.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@pukanka @davescz Ahoj, přemýšlíme taky o domě od Liaporu. Jak jste spokojení? Koukáme, že staví z panelů 18 cm, Liapor dělají i v cihlách 36,5cm, které se nemusí zateplovat, což by se nám líbilo ještě víc, ale cenově je to někde trochu jinde. Jak fungují ty panely a zateplení? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@slabici ahoj, bydlíme 2 roky a jsme spokojeni, máme panel + zateplení...žádný problém jsme s tím neměli.
Odpovědět
@slabici Ahoj, my jsme použili sendvič liapor+polystyren+liapor. Stavěli jsme si sami a tohle mělo tu výhodu, že jsme měli zatepleno hned. O rok později jsme ještě 10cm polystyrenu dolepili, abychom měli jednodušší fasádu. Přikládám link na obrázek, jak to zdivo vypadalo: http://www.domeceksnu.cz/Prvni_patro-...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
ahojky.Byli jsme se na dum z Liaporu podivat a moc se nam libil.Vubec nepoznas ze jsou to panely vyplnene keramzitem.Neni to panel co zname z panelaku....bylo me to vysvetleno...ptala jsem se na zatloukani obrazku a tak.I cenove vychazi dum dobre. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Já fakt nejsem s mobilheimem nespokojená. A když se udělá dobře, vypadá jako klasický domeček. Řešili jsme to přes firmu stavoprojekce a maximální spokojenost!
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?