Cetin - žádost o vydání vyjádření existenci sítí

Profilova fotka
Dobrý den, dnes jsem poslala žádost na CETIN o vydání vyjádření o existenci vedení sítí elektronických komunikací. Potřebuji to k ohlášení stavby. A odpověděli mi, že musím doplnit koordinační situaci stavby se zakreslenou polohou SEK a Technickou zprávu. Ještě nemáme hotový projekt domu. Tyhle informace budu vědět až budu mít projekt? Chtěla jsem to vyřídit s předstihem i čez i SmVaK :-D 😇😅 MOC DIKY
Odpovědět
Taky jsem neměl projekt, když jsem žádal o vyjádření. Stačilo naklikat na jejich stránkách předpokládanou polohu domu a to stačilo. Vypadá to nějak takhle:
Odpovědět
Já nic mít zakreslenyho nemusel, označil jsem tam parcelu, jak na vaku, ČEZu, plynarnach a dalších a vše ok
Odpovědět
Přes webové rozhraní to zadáte a vypadne vám potvrzení. Nic dokládat nemusíte. Pokud jste ovšem žádost poslala poštou nebo mailem, tak to může být ten problém.
Odpovědět
Profilova fotka
@mark1812 presne jak je zde psano, udelejte to pres webove rozhani a nikdo po vas zadna vyjadreni chtit nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Posílala jsem to přes aplikaci cetinu na jejich stránkách.
Odpovědět
Pokud se ve Vámi vyznačeném území nachází jejich síť, tak pro souhlasné stanovisko ohlášení stavby chtějí skutečně přiložit koordinační situaci , abyste jim náhodou dům nepostavili přímo na kabelu:-).. kolem kabelu mají ochranné pásmo a do vyjádření o existenci síti Vám pak daji souhlasné stanovisko s podmínkami, které musíte splnit. My máme jejich kabel kolem celé hranice pozemku. Pro vybudování sjezdu jsme měli podmínky: nechat vytyčit síť jejich pracovníkem- placené :-), dát v místě sjezdu jejich kabel do chráničky atd...
Odpovědět
Profilova fotka
DObrý den, jak dlouho jste čekali na vyjádření od CETIN? Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
@leontynkar obratem v ten den na email vše poslali, ale musela jsem zakreslit do mapy, kde bude dům stát. To jsem napoprvé neudělala tak se to protáhlo o 2 dny 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam dnes už volala, ptž dnes je to 4.den a že prý teď na to mají 30 dnů... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@leontynkar pres tu jejich aplikaci je to temer hned
Odpovědět
@geodett Pokud je stavba ve styku s jejich siti, je to na dlouho :/ Resim to ted rovnou i s jejich technikem a je to trochu slozitejsi vyjit jim vstric, kdyz tak hloupa trasa neni nasi vinou, ale prelozku zaplatit musime my.
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett Nakonec jsem s paní volala a poslala mi to obratem ;) Díky za info
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?