FVE - Growatt / Canadian solar

Zdravím ve spolek, chci si pořídit FVE na střechu novostavby, mám nabídku od firmy s panely Canadian Solar CS6w-540MS a střídač Growatt SPH 10000TL3 BH-UP asymetrický, hybridní, řídící modul Growatt ARK-2.5H-A1 BMS. Máte s tímto někdo zkušenosti? Google mi nějak zásadně neporadil 😞 Děkuji
Odpovědět
@davek06 no, a v cem chces poradit? Jako jestli je to dobra znacka? Firmy bych se v prvnim rade zeptala, jak to bude s realizaci a jestli maji produkty skladem. Vim totiz o firmach, co vesele podepisuji objednavky a nic nemaji skladem. Navic ted je situace takova, ze jsou menice a baterky na pridely s dodavkou tak v prosinci. Takze spousta firem ti za pochodu meni znacky a typy. A lidi jsou radi, ze vubec neco dostanou.
Odpovědět
Profilova fotka
@davek06 Koukni na Facebook. Je tam několik skupin kde se probírá FVE ( Fotovoltaická Elektrárna, Fotovoltanika svépomocí atd.) Nebo mi google našel tohle https://forum.tzb-info.cz/fotovoltaik.... https://solarforum.cz/viewtopic.php?t...
Odpovědět
@kekita Ano, šlo mi spíš o zkušenosti, jestli to vydrží. Je to pro mě úplně nová značka, všichni nabízejí Solax nebo Goodwe, v jedné nabídce mám toto, tak mě zajímají zkušenosti s tímto. Firma tvrdí, že má vše skladem, ale když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Jistého dneska asi není nic. Děkuji za reakci
Odpovědět
@kossakowski1980 Zeptám se určitě na více místech, ale tady jsem už delší dobu, tak jsem začal zde 😉 zatím jsem se tady vždy dozvěděl, co jsem potřeboval. Technicky do toho nevidím, a nemám ani tu ambici, zajímá mě hlavně, jestli je to značka, která vydrží a nebo se od toho raději držet dál. Děkuji za reakci a odkazy 😉
Odpovědět
@davek06 Ono většinou není problém s výběrem materiálu ale s firmou co to montuje a spouští. Osobní zkušenost žádnou firmou nemám dělal jsem si to sám ale na fórech kde lidi naříkají je toho napsáno dost. Do podnikání s montáží FVE se vrhá stále dost firem (sype to) a tak se to učí. Žádná firma vám to ale nepřizná.
Odpovědět
@davek06 Growatt by mel byt nastejno jak Goodwe, driv byl vyhodnejsi - levnejsi, ted se to vyrovnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@davek06 Já si hlavně myslím, že tu není nikdo kdo je schopen Vám dát 15letou zkušenost a refence. Vše jde strašně rychle dopředu. Já osobně jdu do Victronu, protože to považuji za volbu rozumu a profesionálů.
Odpovědět
@davek06 my máme Goodwe ,stejně jako naši další sousedé. Na veškeré informace sleduj FB skupiny o FVE .
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?