Koaxiál v roce 2022

ahojte, potřebuju prosím radu, dáváte ještě po domě rozvody koaxiálu nebo řešíte TV už jen přes net? Jedná se mi o RD, na okraji města..anténu už se mi montovat na střechu nechce..díky za rady
Odpovědět
@iamondras Když nechcete anténu tak proč přemýšlíte o kabelu?
Odpovědět
@wpavel právě proto se ptá na zkušenosti. My teď máme přes net a anténu. Net máme vzduchem, takže když je sebemenší vichr, přestane net fungovat. Ale to je tak jednou za půl roku. Pak zase omezujeme TV přes net, když přítelkyně volá v práci přes skype, aby se jí to nesekalo. Pokud mate děti, a každý se bude dívat na něco (třeba děti YouTube, vy TV plus u toho na telefonu), tak se to muže taky sekat a bylo by potřeba vyšší rychlost internetu.
Odpovědět
Já myslím že těch pár kaček není v porovnání s jinou položkou stavby závratné, my máme natažené koaxiály a ještě internetové kabely po celém domě téměř
Odpovědět
Profilova fotka
@iamondras aktuálně stavíme novostavbu a koax tahám k TV automaticky, nikdy člověk neví co bude chtít za poskytovatele služeb. Jako u nás by měla být optická síť takže by se jelo TV přes IPTV což máme takto v bytě. Ale i tak ho tam dám. Není to velká investice.
Odpovědět
@iamondras Vy se na televizní vysílání nedivate, třeba na zprávy?
Odpovědět
@secuser1 Nevíme jaké bude mít možnosti tazatel, jaký a kolik programů je schopen přijímat na anténu ale tu nechce. Jaké bude mít připojení internetu a od koho, O2 má TV zdarma. Podle mě je důležité mít dané nějaké krky kde se nechají kabely protáhnou, jestli neuvažuje anténu používat tak nemá cenu tam ty kabely cpát protože časem degradují. Každá modernější TV dokáže přijímat po domácí síti WIFI.
Odpovědět
My televizi ani nemame, divame se pres O2 TV z notebooku, ktery je pripojeny na velky monitor. Vybirame si jen na co se chceme divat, preskakujeme reklamy a dalsi nesmysly.
Odpovědět
Profilova fotka
ja ho natahal ale nekde se mne skripnul ve zdi takze stejne jedu TV na malou pokojou antenu, cas od casu se to seka, ale aspon u toho deti nevysedavaji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Natahnul bych husi krk. Jakykoliv kabel pak neni problem natahnout podle aktualni potreby.
Odpovědět
@martin_s na zprávy rozhodně ne..vždyt se na to nedá dívat..TV pouštím pro relax, ne abych se rozčílil 🙂
Odpovědět
@secuser1 děkuji, přesně něco takového jsem potřeboval 🙂
Odpovědět
díky, všem, preventivně natáhnu a uvidíme, jak bude zvládat internet 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?