Nádrž na dešťovou vodu

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, řeším teď takovou věc. Blíží se už ke stavbě a jednou z podmínek je mít retenční nádrž. Ta je v projektové dokumentaci zakreslena jako podzemní, jinak to prostě asi nepůjde a firma, která hrubou stavbu podzemní části domu dělat s tím i tak počítá. Nicméně my neplánujeme vodu z této nádrže nijak využívat a proto mi vrtá hlavou, k čemu jí budeme mít, když až se nádrž naplní po přepad, tak už nic nebude zadržovat a voda bude protékat dál a nádrž pak bude postrádat smysl. Po víkendu budu volat na příslušný úřad, který nádrž požadoval, ale zajímalo by mě, jestli někdo takovou situaci také řešil. Díky
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@skunkos To právě chci dát větší. Jde mi jen o to, jestli pak někdo bude řešit, že jsem dal větší než mám v projektu. Jestli to je problém, nebo zda je jedno, že skutečná velikost nádrže je jiná než je v projektu.
Odpovědět
@molanmolab nebude to nikdo řešit, proč by měl? navíc to ani nikdy neuvidí, kolikátka to je
Odpovědět
@molanmolab my jsme meli 6m3 v projektu a dali jsme 10m3. Ted bych dal jeste vic... Jinak ze stavebniho mi na to rekla jen ze aspon zachytime vic vody...
Odpovědět
@nitro prudce enteligentní úřednice :-D
Odpovědět
@catle A kde je problém, dyť má pravdu. Do 6 kubikovky se vám víc vody než do 10 nevleze, že.
Odpovědět
@skunkos však jo,nic není špatně, jen prostě ta "duchaplná" poznámka té úřednicemjakoby to dotyčný nevěděl sám,že 10 je víc než 6 :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Zdravim. Lze umistit nadrz na destovou vodu i trativod cca 1m od domu? Dekuji.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?