Voda a kanalizace - firma na připojení

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li v okolí Mělníku nezná někdo firmu, která se zabývá přípojkama na vodu a kanalizaci? Problém je v tom, že kanalizace je za silnicí a voda je přímo pod ní. Firma se kterou budeme stavět dům na rozpočet na toto asi 162 tisíc co se mi zdá strašně moc. Silnice je II. třídy, ale je v celku frekventovaná. Předem děkuji za odpovědi
Odpovědět
Taky by mě celkem zajímala odpověd zda má někdo zkušenost??A když to firma udělá jak se to pohybuje cenově??
Odpovědět
Jestli to je moc nebo málo je relativní. Záleží na tom, co v tom rozpočtu máte. Já mám týden čerstvé zkušenosti s 90m vodovodního řadu 90m kanalizace v silnici... Zkuste napsat, co vše vám narozpočtovali.
Odpovědět
@trolll a co tedy stálo těch 90m vody? jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
od té kanalizace se to dá těžko oddělit. Výkop se dělal souběžně. Zatím jsem na 260tis a čeká nás asfaltování. Dohromady to bude nakonec asi 300tis s přípojkami.
Odpovědět
@trolll hm, tak zas 90m v asfaltu, to je celkem schůdné.Co byla kanalda,kamenina nebo plast?
Odpovědět
Je tu tlakovka, takže plast. S cenou jsem spokojený, ale její výše je ovlivněná tím, že projekt a všechna povolení jsme si zařizovali sami. Na výkopové práce jsem si v místní hospodě našel bagristu. Materiál jsme taky sehnali sami. Jen samotnou pokládku a napojení museli dělat z VAKU... a za to si řekli 115tis. ale bohužel to jinak nešlo.
Odpovědět
Jinak pro zajímavost nabídky firem, které jsem dostal se pohybovaly v rozmerzí 400-670tis.... bez DPH :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Dobrý den jsme parta více lidí provádíme veškeré ruční výkopové práce voda plyn kanalizační přípojky děkuji gallovic 722 310 680
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?