Designer Jeanne Marie

Dobry den. Spolupracuje ci spolupracoval nekdo s interierovou designerkou Interiery Jeanne Marie?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ano spolupracuji, ale bohužel spolupráce z druhé strany velmi vázne. Ze začátku paní odepisovala, vyplnila jsem formulář, co v jakém pokoji chci, zaplatila zálohu, ale od té doby jsem nedostala žádný návrh a jen sliby. Vy máte lepší zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_liskova34 už se paní ozvala?
Odpovědět
už jen jak si říká je mi jasný že to bude nějakej fejk 😐
Odpovědět
Profilova fotka
@iveta_89 to ne, paní má i stránku na FB s návrhy atd. a spolupracuje s dalšími designéry.. jen je mi divné, že si takhle kazí jméno
Odpovědět
Profilova fotka
@spaghetka Čas od času se ozve, slíbí odeslání návrhu, ale už to budou 4 měsíce a nic
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@michaela_liskova34 Ano spolupráce někdy hodně vázla.....nakonec si na mne udělala čas a pokud máte dost trpělivosti mohu jen doporučit. Ano někdy se může zdát nespolehlivá ale ještě jsem nepotkala člověka s větším talentem a cit pro věc navíc i technické a odborné znalosti jsou top....perfektně mi se vším poradila co se spotřebičů týče atd....opravdu šikovná a oproti jiným designérům se vám věnuje nadstandardně....tedy u ní ladite ke spokojenosti, jasně v rámci možností ale rozhodně to není jako u ostatních jeden návrh v ceně a pak se priplácí což mne dost vždy odradilo neb interiér není o jednom návrhu ale hledání té nejlepší cesty. Tedy taková moje zkušenost, někdy je pani nevyspitatelna , ale nakonec jsem ráda že jsem si počkala, trochu mne to stalo nervy.
Odpovědět
A plánuju s ní řešit i další interiér budu doufat že si čas udělá ,vyplatí se mi na ní počkat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@michaela_liskova34 @cassis1 Dobrý den, můžu se zeptat za jak dlouho jste nakonec návrhy dostaly? Čekám u paní na dva návrhy a komunikace je teda tragická. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, též mě zajímá zda a popř. za jak dlouho jste se dočkali návrhu? Zatím jsem ve fázi čekání a jak píšete, “slibem neurazíš” - ztrácím nervy a přemýšlím, jak situaci řešit.
Odpovědět
@lenka_kosmatova já už teda čekám od června, ale co mě totálně vytáčí, že napíše "dnes pošlu" a nic, a to už několikrát. Mám největší chuť už jít na policii a nahlásit ji za bezdůvodně obohacení, ať se paní probere.
Odpovědět
Profilova fotka
@crazyangel6, ach jo, tak stejná situace u mě, a to jsem nabízela domluvu, ať si stanoví pro ní reálný termín pro odevzdání - odezva nula. Ještě nějaký čas vyčkám. Pokud by bylo třeba řešit jinak, možná by bylo fajn, když nás na hromadnou žalobu bude víc….
Odpovědět
@lenka_kosmatova tak to úplně stejná zkusenost i po tom co řekla že mi to v ten den posle jsem ji řekla atsi nechá klidně týden nebo proste nějaký reálný datum ale posle to. Jako za ty peníze by člověk čekal nějaký prozakaznizky přístup.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@crazyangel6, koukám, že její postup je neměnný 😔 tak snad se někdy něčeho dočkáme 🙏🏻😊 pravdou je, že když jsem kontaktovala i jiné designery, chtěli méně a na rovinu řekli “máme toho hodně, návrh bude nejdřív za půl roku”. kdyžtak o sobě víme a můžeme společně něco vymyslet…
Odpovědět
@lenka_kosmatova dobry den, chtěla jsem se zeptat, zdali jste už návrhy obdržela?
Odpovědět
Profilova fotka
@crazyangel6, psala jsem Vám zprávu 😊
Odpovědět
Zaujala me tato diskuze, ja mela s pani problem uz nekdy 4roky zpet. Pokojicek jeste jakz takz domluva sla, ale na dalsi jsem cekala x mesicu, vymluvy, nakonec napraskany navrh, ktery vubec nevyhovoval, ztratila jsem nervy, penize odmitnout vratila, vykaslala jsem se na to, prisla o cca3-4tisice, nechce se mi to hledat, nikdy vice uz , i kdyby byla jedina na svete🙏
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, prosím pokročili jste nějak? Byl někdo z Vás na policii? O peníze se mi už z principu přijít nechce , ale komunikace je tedy otřesná a na návrh čekám již 2 roky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@kazdoval Dobrý den, stejný problém je i u nás. Zálohu si paní Jana Marie Svatošová alias Jeanne Marie vzala a sama si stanovila termín. Po uplynutí termínu jsme si psali a neustále z její strany samé výmluvy a sliby. Nakonec se paní odmlčela a už několik týdnů vůbec nekomunikuje (na whatsapp ale přítomna je, jen nečte zprávy). Už nám došla trpělivost, rádi bychom návrhy dostali, ale jsme připraveni i odstoupit od smlouvy a požadovat zálohu zpět. Nedělám si iluze, že by ji to přimělo ke komunikaci nebo že by nám zálohu vrátila, ale alespoň to bude podklad pro další řešení sporu. Rozhodně si podobné jednání nechci nechat líbit a i kdyby mě to mělo stát další peníze, tak to budu řešit. Pokud se najdou i další lidé, od kterých si tato paní vzala zálohu, ale nedodala slíbené, ozvěte se mi prosím. Když nás bude víc, tak se snad něčeho domůžeme. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?