Dům na klíč Nový Jičín

Zdravím, mám v plánu stavět v okolí Nového Jičína (pozemek mám). Ráda bych šla nejspíš cestou "Dům na klíč". Důvod je, že tomu tolik nerozumím atd.. Je zde někdo kdo by buď poradil firmu v okolí, popřípadě zda vůbec jít touto cestou? Stavět bych chtěla nejspíš na jaře příštího roku (pokud půjde vše dobře). Mátě někdo zkušenosti v okolí NJ? Díky moc za jakékoliv rady 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kamila949 Ještě uveďte jaký dům chcete zdali dřevostavbu nebo zděný. ☺ každý má své výhody a nevýhody. Pak je tato volba rozhodující v rychlosti výstavby domu, dřevostavba se postaví rychleji ale záleží také na dobře zvolené firmě. U dřevostaveb bych vám doporučil pana Pavla Šimka, dřevostavby my home, on sám má svou firmu na dřevostavby a také dělá dozory jiných staveb, takže ví kterou firmu doporučit. A se zděnou to už vám poradí ostatní tady na MS. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Z okolí NJ můžu doporučit pana Berku, firma Berkuccio. Právě s touto firmou stavím a zatím vše bez problému.
Odpovědět
@gabriela_titzova Dobrý den, děkuji. Můžu se zeptat jestli dřevostavbu nebo zděný a jak velký?
Odpovědět
@kamila949 jsem zvědavá, jestli se dočkáte odpovědi. Paní se registrovala ani ne před hodinou a hned má doporučení na firmu. Přinejmenším podezřelé. Ale vy sama jste se nevyjádřila jestli chcete zděný nebo dřevostavbu. A jak velkou.
Odpovědět
@candat Já chci spíše dřevostavbu. Velikostně 3+kk. Obytná plocha cca 100m2.
Odpovědět
@kamila949 kamarádi z Ostravy si nechali postavit hp90 od Hp domy a jsou moc spokojení. Zkus kouknout na jejich stránky. Bylo tady více uživatelů, co si od nich nechali postavit, ale nicky si nepamatuju a bohužel, tu spousta fajn stavebníků přestala chodit. Což mě osobně dost mrzí.
Odpovědět
@candat je fakt, že na tuhle stránku jsem narazila několikrát a většinou s pozitivními ohlasy. Díky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kamila949 Staví dřevostavby i zděné. Já se rozhodla pro dřevostavbu o ploše 98 M2.
Odpovědět
@gabriela_titzova Berkuccio jsme před 2 lety oslovili a po asi 3 urgencích za 4 měsíce jsme to vzdali. Přitom reference měli dobré. Snad to bylo tím, že jsme chtěli stavět u Ostravy a oni stavějí spíše NJ a okolí. Ale aspoň p.Berka zvedal telefón a žádal nás o strpení.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?