Garáž ve svahu

Dobrý den, mám jen teoretický dotaz, nemám vůbec technické vědomosti a ani prostorovou představivost, projekt má nyní zadán projektant a vyvstala otázka. Budeme stavět v řadové zástavbě, současnou stavbu budeme bourat. Pozemek je do svahu po směru ulice a také směrem do pozemku. Nyní je pod domem vyrovnáno, takže z ulice jsou 3 schody, pak 5 metrů chodníček a 2 schody do domu. Za domem jsou vyrovnány cca 4 metry, poté následuje poměrně strmý svah, který je nadvakrát vyrovnaný zídkou a jsou tam záhony následně stromy drží svah. Po levé straně domu je zastřešený průjezd do garáže. Ten je v kopci, pozvolna stoupá od chodníku. Garáž je malá na jeden automobil, je vestavěna do svahu a za ní stojí hospodářská budova plánovaná jako sklad, takže její rozšíření by bylo velmi nákladné a přišli bychom o již stojící sklad dřeva. Můj ideál by byla garáž podél domu namísto průjezdu - samozřejmě průjezdná (v délce cca 11 m) na dva automobilya Ale nevím jak to udělat, aby se zároveň stále dalo vjet dozadu na pozemek (čili zakopaná garáž není řešením). Mám obavu z velmi ostré hrany u vjezdu, kdybychom udělali garáž na úrovni domu. Máte někdo nějaký nápad? Nebo jste řešili podobnou situaci? Snad jsem to napsala srozumitelně. Velmi děkuji za všechny podněty.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?