Návrh obytného prostoru s kuchyní

Dobrý den, momentálně si hraji s uspořádáním našeho obývacího prostoru, zkouším různé varianty apod... zajímal by mě váš názor či nějaké jiné nápady... 🙂... kuchyňský kout bude v těhle místech kvůli využití místa jako spíž - pod schody, zeď za stávající pohovkou bude prosklená a bude zde terasa... PS. jde o budoucí rekonstrukci Děkuji za případné poznatky 🙂...
Odpovědět
Jen dva postřehy: 1) varná deska je moc daleko od dřezu (při běžném používání nepraktické) a jak budete řešit digestoř? 2) pohovka- vyměnila bych strany (lenošku do prostoru) a posunula levé záda až ke zdi - v té uzounké uličce se vám bude blbě uklízet. A jedna osobní zkušenost: Na sedačce "U" trváte? My jsme ji měli a moc praktická není - zabere hodně místa a díky rohům je tam málo sedacích pozicí (do rohu si nikdo nesedne a lidí co sedí jakoby vedle sebe v těch rozích si překážejí nohama). Tchánovci to teď řešili a nakonec šli do varianty "L" + velký taburet - když jsou sami doma, přisunou taburet ke gauči a mají 2 lenošky na válení, když se sejde rodina, může se taburet posunout kamkoli a sedí se na něm dobře.
Odpovědět
Děkuji za odpověď.... 1) digestoř zatím uvažuji vysunovací z pracovní desky 2) typ sedačky zvolený zatím nemáme, to až podle toho, jaká se naskytne.. raději jsem vložila větší, abych věděla, zda se tam vejde, kdyby byla náhodou potřeba... ale moc díky za vlastní zkušenosti.. tím pádem upřednostním typ L 🙂...
Odpovědět
Profilova fotka
a co zvětšit trošku pracovní plochu u ostrůvku a dát tam barové židle... stačí dvě... na rychlou snídani .. či když budete vařit aby si k vám mohl někdo přisednout. 🙂
Odpovědět
Mně se ro líbí, působí to vzdušně. Jen by mne mrzelo, že budu ze sedačky koukat do zdi místo do zahrady. Otočila bych to.
Odpovědět
@zofkaaz to určitě zvážím 🙂.. díky za tip @norikakaa já bych ráda měla pohovku směrem k terase, bohužel mezi ostrůvkem a pohovkou by to vycházelo velice špatně s místem... 😞
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?