Návrh RD

Dobrý den všem, máme vypracovány první nástřel našeho budoucího domečku. Budu moc ráda, když mi napíšete připomínky a postřehy. Zatím nás napadlo, že chybí umyvadlo na horním WC. Mysleli jsme, že by bylo lepší, kdyby se dveře otevíraly do chodby než do pokojů. Myslíte si, že šatna v ložnici je ok? Není ten pokoj moc malý na šatnu? Dekuji za všechny rady a nápady.
Odpovědět
Profilova fotka
Přízemí... Chtěla bych jít z domu rovnou do garáže, čistou nohou
Odpovědět
Profilova fotka
A přijde mi zbytečně dveře do šatny když ji máte součástí ložnice. Buď bych tam udělala příčku a šla rovnou z chodby nebo dveře nedávala a šla z ložnice... Chápeme se 😉
Odpovědět
Ložnice se šatnou za mě ok. Máme to stejně a přijde mi to v pohodě. Mě by vadilo to zádveří-není moc velké a málo úložných prostor. Taky by mi asi vadil záchod sousedící s hlavním obytným prostorem. Ta pracovna dole je metrové dost velká. Zkusila bych to ještě nějak přecházet. A dveře z garáže do bytu bych taky dala.
Odpovědět
@jandour taky myslím ty dveře do šatny zrušit. A chodit do ní z ložnice.
Odpovědět
@nabilka jakou mate vysku schodu a delku naslapu? Jinak navrh mi pripada fajn 🙂
Odpovědět
@lu_la v zádveří je plánovaná vestavěná 3 metrová skříň. I tak je to malé? Ta pracovna je velká, protože manžel pracuje 3 dny z domu. Je plán, že po RD, tam budu pracovat i já. Také tam chceme dát rozkládací gauč, když u nás bude někdo třeba o víkendu přespávat.
Odpovědět
Mně se to líbí. Možná bych prohodil spíž s koupelnou☺️
Odpovědět
Chybí mi světové strany, orientace na pozemku, počet členů domácnosti... Chybí zádveří (asi bude průvan do patra), pokud je v TM ohřev TUV, tak je daleko od kuchyně a koupelny v patře. Jedna koupelna v patře na 4 ložnice je strašně málo, jedna mísa WC jakbysmet. Obecně málo úložných prostor. TV je daleko od sedačky (5m), zato blízko krbu. Dveře do garáže by byly žádoucí. Dveře z pokojů, otvíravé do chodby, jsou nežádoucí. V zádveří vidím vestavěnou 1,8m skříň...
Odpovědět
@nabilka 3 metry v nákrese nevidím. My máme v bytě 2m skříň a 1.5m šířku chodby. Když se oblekame všichni 4 ven,je to dost mazec. V baráku už to mám jinak. Hlavně prostornější. Zkusila bych ještě koupelnu a WC s oknem. Aspoň 1. Budete muset vyvést na strechu větrání a budete překvapeni počtem komínů.... (jako my😂). Koupelny nemáte nad sebou, prodrazi se rozvody.
Odpovědět
@pepitocz moc dekuji za váš komentář. Prosím proč se nemají otevírat dveře do chodby? Skříň měla být 3 M vůbec jsem si nevšimla, že se v projektu takhle zmenšila. To je pro mě sklamání. Jinak je nás 6 a ještě přidám nějaké foto
Odpovědět
@lu_la no nás je 6, takže to budeme muset asi nějak rozšířit. Tu skrin jsem chtěla 3 M. Koupelnu a špajzku jsme měli původně přehozenou, ale projektant nám to takhle přemaloval, tak to asi zas vrátíme zpět.
Odpovědět
@nabilka Dveře se otevírají do místnosti z důvodu bezpečnosti. 6 lidí ráno v jedné koupelně...tak někdo třeba půjde dolů, ale i tak tam bude hodně živo 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Nezateplujte garaz, oddelte ji od domu izolaci. Jinak zbytecne skodite autu (prechody z mrazu do vyhrateho). Dvere v podkrovi do pokoju bych sjednotila (proti sobe). Do satny v loznici bych chodila pruchodem vedle vchodu do loznice, takhle okolo oken mi to nedava smysl. Ta sikma okna ve stitu jsou priserna 😞 Celkove je fasada takovy mismas modernejsiho a devadesatek. Nechcete to dat nejakemu architektovi, takhle to vypada nesourode. Jinak souhlasim s predchozimi pripominkami.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?