Názor na dispozici. žádná okna do ulice

Jaký máte názor na dům bez oken do ulice? Líbí se mi dispozičně typový dům, který právě disponuje pouze jedním oknem do ulice. Okna má do stran, kde nejsou sousedi, takže to neva. Pozemek je úzký na osu y, ale na osu x je dosti dlouhý. Mate jiný názor k této dispozici? Mě osobně třeba zajímá, zda u vchodu nebude tma, když je pod pristreskem.
Odpovědět
Prosvětlené bude dům dost, krom toho v zádveří moc času trávit nebude, takže až tolik světla nepotřebujete. Dispozice se mi líbí 🙂
Odpovědět
Přidal jsem par změn a jsem s tím spokojen. Garáž není součástí typoveho projektu, a takhle bude mimo dům, tak se postaví až podle peněz třeba po roce. Jsou tam asi 3 změny oproti typovemu projektu, tak se to o tolik neprodraží.
Odpovědět
Co na to tak koukám tak statika bude trochu masakr a prodraží se
Odpovědět
@thea2b staticky jsem snad moc nezměnil a mělo by to byt v projektu zpracované v ceně.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych měl problém asi se záchodem u kuchyně, velikostí technické a rohovým oknem do ulice, které je stejně zády k sedačce. Taky množství úložných prostor by nám nestačilo (zádveří+ložnice máme 17m skříní - a stejně se nevejdeme).
Odpovědět
@secuser1 Jestli to @thea2b nemysli tak, ze se vam slozitosti staticke konstrukce vyrazne navysi cena stavby.
Odpovědět
Profilova fotka
@radim2015 jako chapal bych kdyby byly dvere do kuchyne, ale pres zed nemuze byt nic slyset, leda splachnuti, ale snad nejme aristokracie aby se lidi doma bali ze je nekdo uslysi splachnout..
Odpovědět
@radim2015 to rohové okno není do ulice ale právě do zahrady. Se sedačku souhlasím tam ji nedám. My jsme 2 a děti chceme 2, za 10let, takže z jednoho pokoje nahoře by se mohl udělat šatna/kumbál, až nějaké věci budu mít.
Odpovědět
@puhelin Jo takhle. No zkusím se poptat co a tím, ale dle územní studie nemuzeme mít horní patro, které nebude ustupujici, takže se tomu nejspíš nevyhneme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?