Názor na projekt_

Mate prosím nějaké komentáře k mému projektu? co se týče světových stran, tak vlevo v dolním rohu je jihozápad, vpravo v dolním rohu je jihovýchod. Rodina mi říká, že je lepší mít terasu na jihozápad (zrcadlově otočit projekt), ale na tu stranu je bytový dům a nechtěl bych mít pod jejich okny terasu a aby mi pořad koukali do baráku, jelikož by ta strana byla celá prosklená. (Přidávám fotku orientace na jihozápad-bytový dům)
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně bych to nechala, tak jak to máte navržené. Počítejte s tím, že slunce vám tam půjde hlavně dopoledne, odpoledne už ne. Ale to může být třeba v létě spíš výhoda. Co se týká dispozice, určitě bych si udělala průchozí špajzku, aby se s nákupem nemuselo procházet celým domem, ale rovnou z předsíně do špajzky a do kuchyně.
Odpovědět
@secuser1 Přijde mi zbytečně složitý půdorys, který prodražuje stavbu. Pár let zpět se říkalo, co roh navíc, to 100kKč. Ale pokud nejsou peníze problém, tak jako bych nic neřekl. Jinak na terasa na jihozápad je v létě peklo, to je u rodičů.
Odpovědět
a ten pozemek má jakej rozměr délka (podél komunikace) x šířka?
Odpovědět
@secuser1 máme v plánu také terasu na sever, severovýchod. Báli jsme se toho, ale kolega v práci má terasu taktéž na severní stranu a dle jeho slov jsou spokojení. Právě v horkých letních dnech říkají, že je to ideál a mohou být venku klidně celý den a neutíkají před horkem do domu. Tak doufáme, že budeme spokojení stejně jako oni. 👍🏻
Odpovědět
@thea2b rozměr 60x25. Barák lze umístit kamkoliv (když bude terasa a všechny pokoje do leva, barák se dá co nejvice doprava)
Odpovědět
@secuser1 Dobrý den, za mě nic moc. Vést návštěvu do obýváku labyrintem kolem všech pomocných místností v baráku i soukromé ložnice je špatně. Velikost ložnice pro 2 osoby má být dle vyhlasky aspoň 12m2, rozmístění zarizovaku v koupelnách podivné, šílený patvar horního pokoje, atd. Máte k tomu nějaké pohledy, jak to bude vypadat zvenku?
Odpovědět
@japona 12m2, jenže včetně šatny má ložnice 14m2. S tím labyrintem souhlasím, ale asi mi to vadit nebude, aspoň návštěvě rovnou ukážu, kde je toaleta. Nahoře ten patvar byt nemusí, ale pak se pokoj zmenší o 3m2, které jsou teď využity jako taková šatna.
Odpovědět
@secuser1 to je argument trochu mimo, pokud je šatna nakreslena jako samostatná místnost s dverma..
Odpovědět
@japona tím pádem není potřeba mít velkou ložnici, když už do ní nebudu dávat nic jiného kromě postele? Ložnice je bokem, tu mohu klidně rozšířit, ale nevím co bych delal s větším místem. Radši to dam do obýváku, kde se místo navíc vždy hodí?
Odpovědět
@secuser1 já tomu rozumím, proč to tak máte, ale takto nakreslené (dvojpostel + šatna s dverma) to je prostě z hlediska hygienických vyhlášek špatně. Jak s tím naložíte, vaše vec🙂. Mne se projekt nelíbí, viz výše, protože myslím, že za ty prachy, co to bude stát by se dalo pořídit něco výrazně účelnějšího i hezčího. Na druhou stranu moje prachy to nejsou a bydlet v tom nebudu, tak pokud jste spokojeni vy, světová rovnováha je v poradku🙂.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?