Názor projekt bungalov 5 KK

Profilova fotka
Dobrý den, poprosím názor na projekt. Vchod z jihu. Děkuji.
Odpovědět
Moc pěkné, mě se to líbí. U menší místnosti s WC bych dala vstupní dveře ze strany dveří do dětských pokojů. Myslím, že to budou využívat spíše tito obyvatelé 🙃 a zároveň bych nedávala WC na stěnu, která sousedí s postelí. Určitě bych změnila umístění umyvadla ve velké koupelně. Na mě by tam bylo hrozně málo místa. Klidně bych prohodila s WC nebo ještě popřemýšlela nad rozmístěním. A take záleží jaký chcete sprchový kout aby jste neměli u umyvadla tmu. V kuchyni si říkám, jak využijete tu část mezi lednici a spíží. je tam takové prázdné místo. Napadá mě udělat kuchyň více do Učka a ostrůvek otočit
Odpovědět
Na můj vkus by mi chybělo přímé denní světlo k umyvadlům v koupelně. Jsou celkem schované za sprchovým koutem. A pak mi přijde daleko vchod do spížky od kuchyňské linky. 🤔 Ale je to čistě můj subjektivní pocit.
Odpovědět
Jen takový nápad, upravila bych dveře v ložnici…takto otevřete dveře a jste hned u čela postele, navíc by se za ty dveře mohla dát skříň a ten stolek by mohl být u okna…
Odpovědět
A já osobně bych si zvětšila koupelnu na úkor té technické místnosti, jsou tam z obou stran dveře, takže předpokládám, že nic velkého mezi nimi neuskladníte…a koupelna mi připadá takto stísněná.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji vám za postřehy. Určitě některé zapracuji do projektu. Wc určitě dobrý nápad. Umyvadla bylo v plánu dat blíže oknu. A s kuchyni/ spis/ stěna/ vstupní chodba uz nějak došly nápady. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?