New Bungalov 4+KK+G

Zobraz úvodní příspěvek
Bungalov 2024, první verze projektu, čekám na komentáře, co vylepšit 🙂, vchod je sever. Pokoje, obývací pokoj jih... 😉
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
V koupelně bych zrušila sprchový kout, wc prohodila se vstupem a ten sprcháč bych umístila do wc, dvě koupelny se v domě opravdu hodí, kor se dvema dospívajícími. Obývák bych protáhla o ten metr doprava, zvětší se tak prostor pro umístění sedačky, jídelní stůl je opravdu malý. Taky ho máme pro 4 osoby, ale má rozměry 150x100 cm a přijde mi to tak akorát. Šatnu u ložnice zvětšit, do ložnice by se chodilo přes ni. Dá se s tím ještě pohrát, víc to vyladit, záleží na vás.
Odpovědět
Profilova fotka
@jardaptak No když v garáži auto neparkuješ, tak je asi lepší mít normální širší dveře a ne garážové, které mají špatný tepelný odpor. Mám to tak (25m2) i se vstupem do "černé" kuchyně a spokojenost. Sedačka u okna směrem dovnitř ti moc výhledy do zahrady neumožní a žaluzie výhled "zamřížují". Já více používám jídelnu a před stolem mám fix 4x2,5m a je to supr. Stínění jsem vyřešil přesahem střechy. V ložnici mám dvě šatny (jedna průchozí na chodbu a do soukromé koupelny) - dobré je, že když se zavřou dveře do průchozí, tak nerušíš spícího.
Odpovědět
@radim2015 dům bez garážových vrat si nedokážu představit, je to taková designovka... 🙂 a zároveň i finanční designovka 🙂)) kdyby tam byly další vchodový dveře, nechtěl bych se na ten barák ani dívat...a existuje spoustu vrat s hodně dobrým zateplením, mé oblibené Hörmann 🙂 každopádně těch 12 m2 navíc, oproti stávající garáži, mě donutí tam třeba jedno auto dávat... 🙂))
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?