Nova101 od RD Rýmařov - otázky, odpovědi, zkušenosti

Hezký den, jsem jeden z obrovského množství majitelů dřevostaveb Nova101 od RD Rýmařov. Toto téma jsem se rozhodl vytvořit pro nás všechny, kteří chtějí sdělit své zkušenosti s N101, zeptat se na něco či někomu poradit. Prosím o věcné a konstruktivní rady, otázky a odpovědi. Věřím, že si tak vzajemně v mnoha věcech poradíme a pomůžeme :)
Odpovědět
Začnu tedy první otázkou ;-) Kde je podle vás nejlepší mít v Nova101 umístěný přenosný termostat? Máme elektrokotel s jedním termostatem a klasické teplovodní radiátory. Doma jsme se shodli na ideální teplotě 23,5 °C. Nyní mám termostat v chodbě nad schodištěm a nepřijde mi to ideální. V zavřených pokojích bývá pak někdy dětem zima. Děkuji
Odpovědět
@pavell123 nejlepší je asi obyvak, je vzdy tak nak nejvetsi a nejdyl se natapi, teda ookud netopite krbovkama, popripade ubrat v obyvaku na radiatorech aby dele nahrivali ostatni mistnosti
Odpovědět
@melin6 To je právě ono. Občas v obyvaku zatopim krbovkama. To by se pak vůbec nespinal termostat a v horních pokojích by byla zima. ...
Odpovědět
@pavell123 tak ho prendat do jine mistnosto, treba predsin nebo chodba musite zkouset
Odpovědět
@pavell123 popřípadě treba prendat do severniho pokoje ale bude to chtit přednastavit v ostatních mistnostech
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?