Přízemní obdélník 4+kk na kraji obce - sníh z polí, možnost garáže

Dobrý den, prosím o názory. Fórum sledují dlouho, přečetla jsem tu toho mraky, ale potřebuji nyní rady a názory přímo k našemu projektu. Foto v příloze je Bologna od Gservis, bude upraveno - zrušeny šatny a místo toho jedna velká přístupná z chodby, ložnice bude v pokoji vlevo dole, z pokojů nebude tolik vstupů na zahradu, ale jen obyčejná okna. Sever vychází někam na roh kuchyně, bohužel ještě nemám žádný plánek, kde by to bylo zaznačeno. U dolní delší stěny je cesta (rovnoběžně), napravo od domu je ob parcelu novostavba. Z dalších dvou stran jsou pole, shora se pozemek svažuje dolů k domu. Je svažitý mírně. Otázky: 1/ Jak moc bývají domy takto otevřené do krajiny zaváté sněhem? Jedná se o Vysočinu. 2/ Vjezd bude někde v pravo dole, lze někam rozumně přistavět garáž propojenou s domem? Respektive tip na nějaký projekt / dispozice, co by na tomto pozemku vypadalo lépe? 3/ Existují nějaká pro a proti postavit na tomto pozemku čtverec? Přítel váhá, zda by to nebylo lepší kvůli délce chodeb, mně zase přijde, že ty přízemní čtverce nelze ideálně vyřešit. 4/ Pochozí půda - OSB, nebo miako? S projektantem samozřejmě řešíme, ale spíše si s ním v řešení dispozic domu sednu já, přítel je hodně ovlivněn názory svých přátel, byť řešení nemusí na tento pozemek úplně sedět. Děkuji za rady.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?