Projekt bungalov 148 m2 - vaše názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásnou neděli všem :-) Prosím poraďte. Jsme mladí a neklidní :) bez jakýkoliv zkušeností se stavbou RD :-) Namalovali jsme si jednoduchý obrázek malého bungalovu, tak jak by se nám mohlo společně dobře žít i bydlet :-) budeme moc rádi za každý Váš názor, zkušenost i kritiku na naší malůvku :-) Určitě se zde najde někdo se zkušenostmi a dobrými nápady na jeho zlepšení. Za každý názor i Váš čas předem děkujeme :-)
Odpovědět
1
2
@inkajanakova * říkám
Odpovědět
Ahoj, jen bych opravdu doporučil ještě jednou zvážit to jestli se chceš omezovat stavbou do 150m2, já jsem byl na to taky upnutý a myslím že úplně zbytečně. (Stavíme svépomocí bez firmy) Projektování zdar! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkujeme všem za příspěvky! Je vidět, že se tu najdou opravdu zkušení jedinci :) Půdorys je menší, protože i pozemek je dost malý. Koupelny u ložnice se nevzdám. I za cenu, že budu mýt dva záchody :-) Děkuji za rady v kuchyni, tu jsme zatím až tak neřešili, určitě se inspirujeme v nějakém studiu. Jsme oba zvyklý na bydlení ve starém domě. A dnešních možností je tolik, že se nám zdá všechno lepší, než to kde žijeme nyní :-) ....cestu s prádlem bych asi neřešila :-) Pohyb je také nutný. Vypadá to, že koše na prádlo budou tedy hned dva :-) Co se týče galerie...další prostor nad kuchyní se mi také zamlouvá... i kdyby tam měl být další gauč s výhledem na televizi :D
Odpovědět
150m2 asi kvůli ohláščce ne? ale to bych neřešila, zažila jsem už 160-170 původně na ohlášku a v pohodě nikdo to nepřeměřuje, max to vyřešíte jako změnu stavby před dokončením a doběháte po úřadech
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?