Projektant Královéhradecký kraj - aktuálně

Dobrý den. Doporučil by mi prosím někdo dobrého projektanta/firmu z Královéhradeckého kraje, s nímž máte dobrou zkušenost? Jde mi o menší patrový domek
Odpovědět
Profilova fotka
Havrda a synové, z Jaroměře. Domečky i staví, dělají projekty a obíhají úřady. Byli jsme moc spokojení, vždy se s nimi dalo vše vyřešit. Mají za sebou už hodně postavených domů. Tak zkuste je, webové stránky mají hodně staré ale za schůzku nebo telefonát nic nedáte. ☺️
Odpovědět
Nevadil by Vám projektant z Pardubic? Pan Machač je super. Dělá nám projekt a nemůžeme si ho vynachválit. Obešel nám i úřady, vše zařídil. 😉
Odpovědět
Moc díky za tipy, omrkneme 👍
Odpovědět
@luucap Mohla bych se prosím zeptat na orientační cenu projektu u pana Machače? Slyšela jsem na něj jen samou chválu 🙂
Odpovědět
@hplc Dobrý den, pošlu Vám zprávu. 🙂
Odpovědět
@luucap mohu také poprosit o zprávu? Děkuji
Odpovědět
JC Pro - Jičín
Odpovědět
@terezaub Dobrý den, píši.
Odpovědět
@luucap Mohu také poprosit o orientační cenu projektu do zprávy? Děkuji
Odpovědět
S panem Machačem máme také skvělé zkušenosti. Budeme stavět u Jaroměře, pan Machač přijel za námi na pozemek, dali jsme schůzku, kde nám vše vysvětlil a pak už jen vše po mailech. Je dražší, ale zatím nelitujeme. Jen cenu od @luucap berte s rezervou, protože jsme ceny porovnávaly a i když máme dům menší, tak cena už je vyšší, ale to teď dá čekat, zdražuje se vše.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?