Projektant v Praze (Praha východ), máte tip?

Zdravím, hledám šikovného projektanta, který za rozumné peníze zpracuje projekt pro stavební povolení (dle námi změněného typového projektu) - Praha nebo Praha východ. Nemáte někdo typy ? Předem díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to udělám bohužel obráceně, projektydomu.cz odsud ne... to jsme si naběhli mi
Odpovědět
díky i za negativní zkušenost
Odpovědět
Poslala jsem nabídku do IP a případně mohu doporučit ještě další...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahojky muzu doporucit naseho pana projektanta,ktery nam.nedavno delal.prace kolem domecku.ing.Grubauer -Mesice -Praha vychod.Myslim,ze i financne je dobrej.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bychom rádi našli projektanta, který nabízí rozumné ceny. Nabídka za 130.000,- u jednoduchého bungalovu je pro nás nepředstavitelná. Děkuji za případné typy
Odpovědět
@misadan zdravím, můžu také info na projektanty
Odpovědět
Ahoj, stavíme kousek od Prahy a po roce hledání, jsme využili Moravskou projekční kancelář a samotnou dřevostavbu nám dodává také firma z Moravy. Individuální projekt ze vším všudy za 55000 Kč, pasivní, difůzně otevřená dřevostavba (bungalov), 170m2 zastavěné plochy 1.500.000 Kč za odizolovanou hrubou stavbu včetně základové desky. Máte-li někdo zájem o kontakt, napište mi na email: anezka73@post.cz
Odpovědět
Napiš
Odpovědět
Nám dělal projekt Ing. Večerka z Natural Architects
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobry den obnovuji diskuzi ma nekdo nejaky tip na dobreho projektanta v tomto okoli diky moc klidne do ip
Odpovědět
Dobrý den, také prosím o kontakt na dobrého projektanta/projekční kancelář v této lokalitě. Díky moc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@evapetrikova jé,to jsem ráda, že jste byli spokojeni. Právě s ním začínáme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@moozaj drzim pesticky, at jde vse lehce;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova děkuji. Ještě nemáme podepsanou smlouvu ani s architektem, ani se stavební firmou a už za nás řeší plno věcí. Tak snad jsme nestáhli vedle.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@moozaj - a mate projektanta od @evapetrikova z Mesic? My hladame niekoho v okoli a kontaktovali sme ich. Mozte mi do IP napisat skusenosti a cenu - priblizne, lebo my planujeme prerabku nie novostavbu..DIki moc a pekne sviatky
Odpovědět
My můžeme doporučit BS projekt Mělník. Jednali jsme s vícero projektanty a tato kancelář vyhrála. V úterý jsme převzali kompletní projektovou dokumentaci pro stavební povolení. Jednání korektní, termíny dodrženy a projekt dle našich představ. Cenově jsou oproti Praze úplně někde jinde. Více informací můžeme poslat do mailu.
Odpovědět
@natymagi - diki poslete mi do IP reference? Potrebujeme niekoho na prestavbu RD
Odpovědět
@natymagi. muzu prosit info do zpravy a kontakt. Hledan nekoho na zpracovani projektu pro celkovou rekonstrukci RD. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@natymagi Dobrý den, mohla bych také poprosit o více informací do zprávy? Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, obnovuji diskuzi - má někdo nějaký tip na dobrého projektanta v okolí Praha - východ? Info klidně do zpráv :-) . Děkuji
Odpovědět
Dobry den,také mohu doporučit BS projekt na Mělníku. Stavební povolení máme 14 dni. Vše za nas vyrizovali. Projek podle našich představ. Cena super.
Odpovědět
Tak obnovuji diskuzi. Doporučíte nějakou projektovou kancelář třeba i s architektem, Mělník, Praha - východ, Praha. Ten kdo opravdu stavěl, ne holky, co mají profil bez fotek, pak nevím, jestli mi nepíše žena projektanta, nebo se projektant nedoporučuje sám. Partner v minulosti již jeden dům stavěl, architekt ....velký problém, moc chyb a stavební firma ho natáhla o 800 000, takže se docela už obává. Na doporučení se také bojím známých, každý doporučí svého příbuzného, nebo že stavěl sousedům, a neví, jestli to nebylo děs běs, takto si chudák naběhla moje sestra. Na doporučení stavební firma ve městě, projekt byl typový, takže ten problem nebyl. Dům malý, že se do 3000000 vejdou, nakonec v polovině je vyhodila, najala si Ukrajince, ale stejně je na ceně 4500 000 a dům nedodělaný. Manžel je často pryč, tak to bude z větší části na mě, tak se docela bojím. Děkuji za všechny postřehy, nerada bych naletěla.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobry den, take bychom poprosili o pripadne reference (nad ramec tech explicitne uvedenych zde) do zprav. Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@natymagi Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o info na mail pavlova@eurotours.cz? Děkuji moc!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?