Šikovný projektant z Ostravy a okolí. Máte zkušenost?

Profilova fotka
ahojky, jestli máte dobré zkušenosti s projektantem, který je schopný, rozumí své práci a respektuje váš názor, doporučte prosím ;-) nám se třeba stalo, že -uvedu příklad- jsem jasně řekla, že chci malou ložnici na východ a v předběžné studii byla na severu a rozměrově větší než obývák...snad chápete, že takhle nee ]-( nebo jsem nechtěla dlouhé tmavé chodby a dala mi tam rovnou dvě...a to jsem jí dala do ruky nákres, jak by to šlo i bez nich, jen aby vyznačila kde musí být nosné zdi apod., aby se to dalo přizpůsobit, už jsem z toho nešťastná. díky za tipy :-)
Odpovědět
Ahoj Pebi. Mohla bych ti doporucit meho pritele, je autorizovany inzenyr pro pozemni stavby. stavime v okrese Frydek-Mistek v Basce. projektuje hlavne domy bez chodeb. Lenka.
Odpovědět
Ahojky, my měli podobné zkušenosti. Nechtěli jsme strop z miako a pořád nám to nutili a taktéž u vchodových dveří oddělenou chodbičku a my chtěli prostornou velikou chodbu. Při každé návštěvě jsme stroskotali u těchto problémů i když jsme měli návrh domečku nakreslený. Pak jsme dostali doporučení na pana Firugu z Ostravy kousek od Futura a naprostá spokojenost. Pokud bys měla zájem, tak mohu poslat kontakt. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
pebi muzu ti doporucit sikovneho projektanta, který pracuje na stavebnim urade v ostrave. Poslala bych ti na nej cislo do ip, ovsem zvazovali jste taky moznost typoveho projektu , ono to vyjde fakt levneji, kdyz jsme chteli dum podle sveho návrhu vysel by nás projekt s usazenim do pozemku od 60 tisic coz je pro nás zbytecne moc, a to nebylo zádne asymetricke staveni, proste obycejný patrový domek pro 4 lidi, tak jsme si nasli typovku na 15tis a usazeni do pozemku spolu s inzenýrskou cinnosti za 15ti takze tovyslo slusne.. kdyztak ti muzu poslat cislo i na projektovéh inzenýra který ti zpracuje situacní plán pozemku a sití. pokud budes mit zájem písni IP. jinak hezke typove projekty a levne jsou na wewewe.archipelag.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme známého, který kreslí projekty domků dle vlastního návrhu! Dala jsem mu svůj náčrtek a on podle něj zpracovává konečný projekt! Dlouho jsme vybírali z typových projektů, ale bohužel nám nic nevyhovovalo. Když jsme zjistili cenu od projektanta na domek dle vlastního návrhu, tak jsme se zhrozili. Ale tento známý, protože tohle dělá při své práci, si za projekty bere ještě méně než za klasický typový projekt. Je ale z Nového Jičína, ale pokud byste měli zájem, můžu se ho zeptat, jak je na tom s časem! Vím, že má teď rozdělané 4 projekty!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Poprosil bych Vás o kontakt na všechny ty projektanty, tedy z bašky Nového Jičína, z Ostravy u Futura a ze stav. úřadu z Ostravy. Pošlete mi je třeba na 69alice zavináč seznam.cz Moc díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Ahoj, máme vybraný typový projekt ale je třeba ho trošku změnit a pak usadit na pozemek a napojit na sítě? Měli jste to někdo taky tak? A kolik vás stály tyto změny a napojení? Moc děkuju
Odpovědět
@taarak ahoj, nám upravovali stávající projekt (zvětšovali jsme hotovou stavbu) a připojovali na něj sítě kluci z maledomy.cz, mají kancl kousek od Akordu v Ostravě. Byli hrozně rychlí a levní, ale už jsou to dva roky, tak si nepamatuju cenu. Budeme je znovu oslovovat
Odpovědět
Maskacko děkuju ;-) Zkusím jim napsat mail a uvidíme :-) Nejhorší je, že jsme si už vybrali projekt, ale tuším, že nám nebude sedět orientace vzhledem ke světovým stranám... ]-( Máme pozemek takovou nudli, takže to bude asi složitější :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojky! Chystáme se také na stavbu domku a sháníme projektanta. Chtěla bych poprosit o kontakty do IP. Děkuju moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Zdravím všechny, sháním projektanta NEJLÉPE Z OSTRAVY, pokud máte doporučení, budu vděčný ;-) DĚKUJI
Odpovědět
@kvasnicatomas My jsme řešili s RH Partner Engineering s panem Havlíčkem a maximální spokojenost.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Též uvažujeme o bytovém projektantovi, jelikož mě hodně nahlodal článek - http://region-uh.cz/cl-2674-vyplati-s...
Odpovědět
Zdravím, chtěl bych taky poprosit o kontakt na kvalitního projektanta z Ostravy a okolí, který by uměl pasivní domy. Díky
Odpovědět
Ahoj, taky prosím o kontakt na projektanta z okolí Ostravy :-) Děkuji
Odpovědět
Obnovuji diskuzi. Máte někdo doporučení na projektanta z Ostravy nebo okolí? Máme v plánu bungalov 5+1+garáž. Děkuji
Odpovědět
Neporadím dobrého architekta, protože sami hledáme. Zato poradím, komu se obloukem vyhnout. Pozor na Marka Raidu z Opavy (3AD arquitectonica s.r.o.), tenhle člověk je nebezpečný tím, že je znám jako expert na pasivní domy. Dokonce stále figuruje na stránkách Centra pasivního domu. Jenže, jak jsme zjistili, to je spíše minulost, dnes už ho asi jeho práce omrzela, tak jen z lidí tahá prachy. Nespoléhejte na staré reference, vždy se zajímejte, jak ten člověk maká teď, a hlavně neskládejte vysoké zálohy, ať už máte ve smlouvě cokoli. Problém je, že dobří projektanti mají obvykle zakázky na rok a půl dopředu...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Dobrý den, taky bych poprosil jestli někdo nemá levného projektanta, chceme jen k domečku přistavět jeden pokoj, ale nemůžeme si dovolit dát 30000 za projekt,Moc děkujeme za pomoc. akrij730@seznam.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@ivett25 Dobrý den, prosím je možné zaslat kontakt? Samozřejmě pokud se tomu pán ještě věnuje. Jsme z Kunína a máme problém sehnat šikovného a cenově přijatelného projektanta . Děkuji
Odpovědět
@jirikuk Hezký den, já přistavuji pokoj s podsklepením + zvedám střechu, v podstatě celková rekonstrukce domu včetně zateplení a projekt mne vyšel na 27 000,- jednoduchá přístavba pokoje by měla být podstatně levnější ;-) Dělal mi to pan Bureš je z Ostravy a bydlí naproti Báňské, má toho sice celkem hodně, ale který projektant ne... http://www.petr-bures.cz/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?