Stavební firma na pasivní dům - Středočeský kraj

Dobrý večer, máte někdo dobrou osobní zkušenost se stavební firmou, která Vám postavila pasivní dům? Máme schválený úvěr (hypotéka na ruby), aktuálně hledáme pozemek. Projekt, dozor budeme mít vlastní. Děkuji za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Najít vhodný pozemek, vyřídit stavební povolení a ještě sehnat stavební firmu, tak to chce hodně štěstí... Jak dlouho dobu máte na vyčerpání úvěru?
Odpovědět
Dobrý den, lhůtu máme 3 roky. Pozemek nám hledá i realitka, na stavební povolení máme člověka také. Ještě mě napadají developerské firmy, které staví na svých pozemcích.
Odpovědět
Profilova fotka
@asandrea Nedovedu si to moc dobře představit, firmy sice můžete oslovit, ale nemůžete jim nabídnout téměř nic, protože nevíte, kdy získáte stavební povolení... A u těch lepších firem si můžete klidně rok nebo dva počkat, než se na vás dostane. Osobně jsem stavěl s Baborem www.babor.cz a všechno v pohodě, jako po másle :-)
Odpovědět
firmy hledám dopředu, je mi jasné, že s ničím v ruce je nemá smysl oslovovat, zajímají mě osobní zkušenosti, recenze. O té firmě jsem právě četla už někde jinde, že mají dobré recenze. Rok nebo dva rozhodně čekat nebudeme, to bychom se podívali po jiné firmě. Náš dozor má své zkušenosti (je to rodinný příslušník), ale ještě mě zajímali ostatních lidí. Co vím, tam v okolí, kdo stavěl, tak nikde nečekali, navíc teď, když firmy jsou rády, že mají zakázky...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?