Hmyz

Dobrý den Své dva byty pronajímám podnájemníkům. Jeden byt pro dva Čechy, jeden pro jednoho cizince. Do teď jsou všichni v pořádku. Ale nad terasou, mezi dvěma byty, si vosy postavily hnízdo. A od té doby máme teror. Češi mi dvakrát týdně volali, že jsem povina nechat hnízdo odstranit, dali mi ultimátum a pokud to neudělám, udělají to a naúčtují náklady. A cizinec, kterému jsem volala, abych zjistila, zda si je vědom problému? Přednášeli mi o vosách, že to nejsou německé vosy (sic!), Nejsou tedy agresivní a bylo by zločinem je zabít. Řekl mi, že kdyby byli poblíž alergici, mohli by být přemístěn, do lesa nebo tak. Šel jsem za včelařem, jestli by vosy nepřemístil. Vysmál se mi, řekl dvě plechovky spreje a problém je vyřešen. Ten samý den mi zavolají Češi a říkají, že ten cizinec je psychopat, protože jim říká, že vosy jsou užitečné a je třeba je chránit a že by nesnesl, aby v okolí někdo manipuloval s jedem. Vosí hnízdo tam tedy stále je. Jak byste situaci vyřešil, aby se situace uklidnila?
Odpovědět
@sharkadoe pokud je to na domě a nepomohou normální přípravky tak se domluvit s dobrovolnými hasiči
Odpovědět
Profilova fotka
Tyhle problémy rentiérů bych chtěl taky mít 🙂
Odpovědět
@sharkadoe jen předem na tohle se hasiči nevolají a stejně většina už to začíná spoplatnovat. To že jsou vosy užitečné je pravda. Ale buď je zlikviduje te stačí někde koupit sprej nejefektivnější je hasičak na vosy a sršně. Nebo v noci za tmy vemte a hnízdo shoďte a utečte vosy pak půjdou jinam.
Odpovědět
Určitě bych se nenechal přesvědčit od nájemníka, že si mám nechat hmyz v baráku, protože je užitečný. Dal bych nájemníkovi 1 den ať to někam přemístí do přírody. Pak bych to zlikvidoval.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?