Nabízím výhodné spolubydlení 3+1 pro ženu s dítětem

Maminka s tříletým synem (já) nabízí ženě s dítětem spolubydlení ve zrekonstruovaném bytě o dispozici 3+1 (73 m3) v Praze 9 - Letňanech (ul. Chlebovická). Byt se nachází v pátém patře panelového domu, okna orientovaná na východ (kuchyně, obývací pokoj) a západ (obě ložnice). K dispozici samostatný uzamykatelný pokoj, společný obývací pokoj, kuchyně s jídelnou (lednice, sporák s troubou, mikrovlnka) a sociální zázemí (koupelna s prostornou vanou, samostatné WC). K dispozici internetové připojení UPC. K bytu přináleží i sklep. Perfektní dopravní obslužnost (5 minut zastávka BUS, 7 minut metro Letňany) a občanská vybavenost (velké dětské hřiště před domem, velkoprodejna 2 min pěšky od domu, OC Letňany 7 min, školy, školky, skvělé možnosti parkování...). Klidná lokalita. Celkový podíl na nájmu a službách 7.200,- Kč. Výhled stabilního bydlení (družstevní byt). Podmínkou solidnost a předběžné osobní setkání. Pontenciál vzájemné výpomoci při hlídání dětí. Kdybyste o komkoliv věděli, dejte prosím vědět. Moc děkuju..!!! Monika
Odpovědět
@moncicak.as Zdravím :-) Ještě je tato nabídka aktuální?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@moncicak.as @moncicak.as
Odpovědět
Prosím,je Vaše nabídka stále aktuální?Nebo nevíte o něčem podobném?Děkuji za jakoukoliv odpověď.Míla 775960980
Odpovědět
Bohužel už tato nabídka aktuální není, bydlím už jinde se synkem, v 1 + 1...
Odpovědět
Profilova fotka
@miva21 v práci kolegyně často hledá spolubydlící do třípokojového bytu...nebo za tuhle cenu už bych se podívala po nějakém malinkém bytě,garsonce..
Odpovědět
@gigi2 Tak za tu cenu i se službami v Praze neseženeš ani garzonku. Jedině spolubydlení. A že jsem se nahledala za ty 4 roky co jsem tam bydlela. Všechno je tam nechutně drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
@kofinka myslím,že se dá,napíšu ti do IP přímo konkrétní byty lidí z mého okolí,kde a za kolik mají pronájmy...
Odpovědět
Dobrý den, jsem z Prahy 9 a hledám maminku na spolubydlení já mám 2 letou dceru, kdyby měl někdo zájem dejte vědět a můžeme se domluvit ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
misaaaaa : plati stale nabidka ke spolubydleni?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahojte, zrovna nám ze dne na den spolubydlící ohlásili, že se stěhujou (z poměrně vážných rodinných důvodů, takže jim to nemůžu ani mít za zlé ani je přesvědčovat, aby ještě chvíli u nás vydrželi), takže tu budeme mít od dubna volný pokoj. Jelikož my jsme pár s dvouapůlletou cácorou a půlročním kloučkem, asi bychom nejraději k sobě mamku (nebo tátu) s dítkem – prostě proto, že takhle je šance nejlíp chápat vzájemné potřeby a vyjít si vstříc. Máme pronajatý prostorný byt na pražských Vinohradech (celkem to má k devadesáti metrům) a volný je téměř dvacetimetrový, světlý a převážně zařízený pokoj. Máme dvě kočky, po současné zkušenosti můžu říct, že slušně vychovaný pes by asi nebyl problém. Pokud máte zájem, pište rovnou na mail skliba001@gma­il.com.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj, hledám maminku s dítětem na spolubydlení v Praze. Stěhuji se od partnera a nechci bydlet sama. Představuji si 3+1, nejlépe Praha 2,3,4, ale není podmínkou. Cenově tak 7000 pro každou maminku, klidně trochu víc. Navzájem si vypomůžeme a nebude to tak těžké:) Synovi je rok
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Sháním bydlení, pro sebe a svého budoucího synka. Jsem v 6 měsíci. Sháním pokoj kdekoliv v Praze. Maximální částka, kterouohu platit je 7000 Kč. Je to naléhavé , musím se odstěhovat do konce Ledna. Předem moc děkuji za každou odpověď.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 9 měsících
dobrý den hledam spolubydleni v brne ,jsem maminka s dvouletou dcerkou,chtela bych neco do částky 7000 ,predem dekuji za odpoved 737262106
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojky, ráda bych našla maminku, která by šla s semnou a mým 7 mesíčním synem do podnájmu :-) Praha <3
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, jsem maminka samoživitelka, která nemá za pár dní kde bydlet. Mám dvě děti (2roky a 6 let)a za 1 místnost bych byla vděčná ,pomáhala bych s domácností ,s hlídáním miminka ,atd. Hledám bydlení, ale azyly v Praze jsou plný a já nemám šanci kam jít ,úřady mi nejsou schopni pomoc. Pokud budu mít šanci a napíšete mi ,budu velmi moc ráda.Email na mě sanysek9@seznam.cz Děkuji Sandra
Odpovědět
@ala1601 ahoj je to jeste aktualni?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@moncicak.as ahoj moncicak platí ta nabídka ještě jsem pracující mám jednu holčičku slušnou ani o ni nebudeš vědět ma 11let děkuji za odpověď Liduška když tak mne najdeš na fb Lidunka Medunka na profilovej fotce sem sama tak mne najdeš
Odpovědět
Ahoj maminky, náhodou nabídka spolubydlení pro maminku s 6 měsíčním chlapečkem a malým pejskem? Pouze za rozumné peníze :srdce:
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@snycinka Zdravím, jsem máminka 1,5 leté holčičky a 5letého kluka. Je tvoje poptávka ještě aktuální? Lucie
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím,jsem na tom podobně vše jsem prišla nemám žádné děti ale ráda s nimi pomuzu mamince která je na tom stejně jako já . Ujala by se mě některá . Jsem pracující pomohu s nájem a domácnosti . Okolí Teplice ,Ústí nad labem
Odpovědět
@lucieemmajarousek ahoj platí to ještě
Odpovědět
Dobrý den scháním spolubydlení v Praze .Jsem pracující maminka, mám dvě dcery 13 a 5 let.Je to opravdu akutní.Moc prosím zdá o něčem,nebo o někom nevíte.Moc děkuji Markéta. marketachrudimska@seznam.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@moncicak.as Dobry den stale nekoho hledate???
Odpovědět
Ahoj Lidicky rada bych sla s dcerkou do bytu ale bylo by cajn i s nejakou hodnou tetou co ma dite deti vzajeme si pohlidat pomoct s detmi nejlepe 1 2trida ale nevadi i malicke
Odpovědět
Promiňte, v tom bytě už léta nebydlíme. Zapomněla jsem nabídku smazat a upozornění jsem dostala až dnes
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?