Problémy s nájemníky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Všem. Máme problém s našimi nájemníky. Bohužel si našli dost ubohou výmluvu na to, že končí nájem,ale budiž, ukončení jsme podepsali. Ve smlouvě máme 2měsíční výpovědní lhůtu, ale problém nastává s tím, že nám nájemníci řekli, že nám poslední nájem na červen nezaplatí a že si to máme vzít z kauce...jenže!! Přijdou doplatky za zálohu a co jsem slyšela, prý je v domě plíseň (bydleli tam půl roku), dostatečně nevětrali a prý kotel netopí, jak má.....samozřejmě, že kotel může mít závadu, nepřijdeme pravděpodobně na to, zda jejich vadou či ne....ale co ta plíseň? Jak to mám řešit? Bohužel se chovají dost drze a vulgárně a já i když se snažila po dobrém, prostě to nejde ( Mám platit ten poslední nájem z té kauce? Kauce je ve výši jednoho měsíce, - to jsme jim na začátku ulevili, protože neměli peníze. Ale co když mi pak nedají nedoplatky za elektriku??? ( Hold příště budeme chytřejší!!!
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dámy, tak vypadá, že na 99% máme zájemce a pokud to tak klapne, tak nájemníci odchází o měsíc dřív, ke konci května!!!! Ta mladá tam už stejně nebydlí a s ostatními, respektivě s jejím dědečkem vypadá, že je shudná řeč, tak jsme došli ke kompromisu, ale řeknu Vám, je to mazec a pěkný risk dnes něco vubec pronajímat!!!!!! Všem děkuji za rady! Teď jen se dobře domluvit s novými. Smlouvu nachystanou mám, měla by tam být firma a 2 zaměstatnci bydlet, držte palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dámy, odeslala jsem v úterý výzvu, takže smolík.....pokud nepošle do 7dni, tak žaloba....ona přestala už i reagovat, odepisovat, jako co to je za jednání?? Fakt mám nervy!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
@zorrinka Jak to nakonec dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak nemazlete se s nimi, jsou to vaše peníze.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@zorrinka ... podařilo se něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Já skončila po hádce, kdy nás nájemníci vyhazovali z vlastního domu v nemocnici... měla jsem z těch nervů úplný kolaps. Kokoti, jjnK to nejde. 2 dny jsme dům čistili. Odvezli 2 kontejnery bordelu!!!! Poté se dům pronajal a po roce tam skončila kriminálka, kdy maminka - nájemníce vařila drogy... dům zdevastován,rozkraden a teď nyní od března konečně prodán.... už nikdy!!!!!
Odpovědět
@zorrinka my tedy pronajímáme byty,ktere se pravidelně kontrolují a teď naposled se nám poprvé stalo že byl byt zničený,najemnici museli podepsat okamžitou výpověď a dluh za poničení,vse proběhlo naštěstí v klidu jen za asistence právníka.Kazdopadne mě strašně naštve,když někdo ničí cizí vybavení,od teď budeme požadovat minimálně dvě kauce a když bude v bytě zvíře tak tři, jelikož zvíře ze zákona bohuzel zakázat nemůžeme :(
Odpovědět
My jsme to dávali na policii, oni se je předvolali. Ale teď si nevzpomenu, jak se to jmenovalo, co jsme na ně podávali. Myslím, že nahlásit by to šlo. Nebo zajděte podat výpověď, že Vám v baráku bydlí lidi, které neznáte a nikdy jste s nimi neměli žádný smluvní vztah. Něco jiného je, když oni měli nájemní smlouvu a poté by bydleli dále, to je opravdu občansko právní spor, ale tohle jsou normálné sqoteři, kteří se Vám bez Vašeho vědomí a svolení nasáčkovali do domu a to je už trestní čin.
Odpovědět
Jééé to už je stará zpráva, tak nic :-N
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?