Projekt podkroví

Profilova fotka
Zdravím všechny a prosím o jiný pohled😉 Projekt nanečisto, co říkáte ještě neúplně hotovému projektu podkroví? Koupelna, dětský pokoj takový trochu kostrbatý tvar kvůli krokvím a vazníkům, komora jako šatna nebo pracovna, ještě nevíme a pak ložnice a balkónek. Přidáváme dětský pokoj, předsíň a koupelnu a pořád se nám nezdá, že budeme chodit do koupelny přes dětí, ale nechceme jim moc ubírat🤔 Předem děkuji za názory🙏
Odpovědět
@kpuctuha Mno to se vám zdá správně. Vždyť ten trojúhelník je stejně jenom komunikační. A na co ta koupelnová předsíň? Zrušit, otočit otvírání do koupelny, zrušit příčku s dveřmi mezi předsíní a dětmi a oddělit prodlouženou příčkou pod nárožím a osadit dveře.
Odpovědět
Profilova fotka
@pepitocz Projektant tvrdí, že ta koupelnová předsíň tam musí být🤷 ale já ji tam osobně zrovna tam nechci, zmenšuje to hodně koupelnu🧐
Odpovědět
Profilova fotka
@kpuctuha a řekl Vám důvod? Já jsem to tedy v životě neviděla. Je to počítám tedy nějaký technický důvod v konstrukcích stěn nebo opravdu nevím 🙂. Je to celé nešikovné, spoustě tupých rohů ty vůbec nevyužijete. Znovu a lépe. Proč nejde vymyslet koupelnu se vstupem z chodby? Nějaké fyzické překážky? pak bych jí dala prostě jinam... Jak je podkroví kde vysoké? Na tom obrázku to moc nejde vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 už jsem se s projektantem domluvila na jiné variantě, je to u nás trochu komplikované, máme tam stojatý trám a kleštinu nebo vazník, která není na nákresu zakreslená, dveře od chodby ze schodů nejdou udělat, protože by nešli otevřít do toho sloupu a pak je tam ještě velká roura, asi kanalizační a nebo plyn nevím... Krov neměníme, takže takový metr od zdi nepostavíme se, aspoň teda manžel, ještě nemám v ruce vše, stihla jsem jen tohle a přízemí bez dalších pohledů a do pátku budu mít nejspíše vše🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 Navíc barák je takový křivý lichoběžník🤦
Odpovědět
Profilova fotka
@kpuctuha no je to výzva, já si říkala, že tam bude zakopaný pes a hele on trám a roura! Bohužel tohle je přesně problém, který tady nevyřešíš - bez přesných detailů a velikých zkušeností ti tu nikdo užitečně neporadí ... držím palce, ať to dobře dopadne 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 @pepitocz i tak díky všem za rady😉 Vyfotím pak finální verzi🙈
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec je to upravené takhle a jsme spokojení. Doufám, že i v reálu to bude znát k lepšímu🙂 Jinak mám i projekt spodního patra, tam budou také změny v užívání atd..😏 V pondělí jdeme na stavební, držte nám palce ať to má co nejrychlejší průběh🙏
Odpovědět
Profilova fotka
Podkroví
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?