Sklon na půdě

Ahoj, rekonstruuji půdu na chatě, začal jsem první polovinou a všimnul jsem si, že podlaha není v rovině, od bodu A do bodu B je to přibližně 5 cm (Pochopitelně, je to stará chata a naší prarodiče si moc hlavu s rovinami nelámali) má otázka je taková, jestli při rekonstrukci podlahu vyrovnávat nebo nechat s mírným sklonem. Na druhé polovině, kde jsem ještě nedošel, tak může být sklon 2x větší, nějakých 10 cm. První varianta, když podlahu vyrovnám a dám do úplné roviny, mohu pak položit například plovoucí podlahu? Vše bude v rovině, ale pokud je celá půda se sklonem, tak zídka vizuálně viz obrázek bude na začátku a na konci s 10 centimetrovým rozdílem. Varianta B nechat podlahu ve sklonu, ale nevím jakou podlahu pro tuto variantu zvolit, napadlo mě PVC. Za případné rady mockrát děkuji.
Odpovědět
@viktor_pysko Pokud je to pouze nakonena rovina (neni vlna, prohlubne atd…) tak muzete pouzit jakoukoliv podlahu. Jinak vam muzou lupat zamky atd… Ale at to je jak koliv tak problem muzete mit s nabytkem ( hlavne skrine, postele atd… ) Nevim jak to chcete pouzivat ale osobne bych to radeji srovnal zvlast kdyz to mate tak to krasne otevrene. Neuvadite jakou mate planovanou skladbu podlahy… bud bych to srovnal tim ze vypodkladal vrsek tramu do roviny a nebo pokud budete mit zasyp tak nasledne dat dor roviny zasypem…
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?