Vyklizení půdních prostor a garáže

Hledám v oblasti Zlín spolehlivou firmu na úklidové práce půdních prostor (cca 80 m2) a garáže. Nutný dovoz kontejneru. Období: jaro 2022
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu vám doporučit tuto firmu: ddd stolfa. Jen nevím, jestli je reálný ten kontejner, nicméně zavolejte jim a uvidíte. Jsou opravdu levní a precizní, zadejte si je do Googlu a uvidíte dle recenzí. 🙂
Odpovědět
@onetwogo Vážený pane, děkuji za info, zkusím, přeji krásný den, Eva K.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, rád bych napsal něco o firmě, kterou jsem využil na vyklízení bytu v Praze po zemřelém. Byt byl v dezolátním stavu, spousta zkažených potravin, kontaminace prostor zcela příšerná. V bytě se také vyskytoval biologický materiál, který bylo třeba vydezinfikovat. Dlouho jsem hledal profesionální firmu na vyklízení takového prostoru v takovém rozsahu. Cena určitě hrála roli, ale vím, že neznamená co je levnější, to je nejlepší. Nicméně jsem po dlouhém hledání našel firmu chcivyklidit, která se touto likvidací odpadu zajímá. Veškerá komunikace s touto firmou byla naprosto jedinečná, přátelský, sympatický a hlavně profesionální. Všechen odpad zlikvidovali a odvezli na sběrný dvůr. Cena byla adekvátní k práci, kterou odvedli. Mohu opravdu jen a jen doporučit. Za mne nejlepší firma na vyklízení v Praze! 🙂
Odpovědět
@sunrise88 Nejlepsi firma na vyklízení a ty největší jelito na reklamu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?