Betonová vodoměrná šachta s pojezdem-cena

Dobrý den, prosím o informaci, kolik tak může stát betonová vodoměrná šachta s pojezdem? Aktuálně zaciname doupravovat projekt a vjezd k pozemku, nejvhodnější místo pro vjezd je právě na místě, kde je tato šachta (nyní plastová). Pro info prikladam situaci, jak by to mělo být. Díky
Odpovědět
Dobrý den Řešil jsem před rokem.... cena záleží jestli pojízdné osobním nebo nakladim autem..... cena před rokem 27000kč dovoz z Polska. Cena v ČR u slušného standartu 35-40000 Kč.
Odpovědět
Před 6 lety jsem dělal čistící šachtu kanalizace (v principu stejné jako vodoměrná šachta. Plastové se mi nelíbily. Nakonec jsme ji vyzdili z 15 cm ztraceného bednění, prolili betonem, udělali věnec z roxorů. Cena cca 4000. Pak jsem ještě dělal víko, ale tam bohužel nedokážu vyčíslit cenu, protože jsem materiál nekupoval.
Odpovědět
@marcelitov díky za odpověď, stačí pojízdné osobním autem. S takovou cenou jsem cca počítala. Mohu se zeptat odkud z Polska, případně jak je tam řešena doprava? Jestli mate tedy osobní zkusenost.
Odpovědět
@zdenda111 díky, zeptám se tedy stavební firmy jestli to jde resit o takto
Odpovědět
@zdenda111 No tak to "gratuluji" místo šachty za 7t, jste si ji udělal sám z materiálu za 4t... 😉 Takže váš čas a doprava je dalších 5t 😬 a o vodotěsnosti si můžete nechat zdát...
Odpovědět
@zharastova Typový rd "rhodos" na netypický pozemek není dobrý začátek. Kdybyste měli individuál, tak byste ušetřili v tomto případě na nepojezdové šachtě....a to je jen začátek, těch změn/času a peněz co vás ještě čeká. Hlavně, že jste ušetřili za projekt 🙂
Odpovědět
@panlorenc dobrý den pane Lorenc 😄 vy jste ten netypických pozemek viděl? Vjezd si můžeme udělat i z jiné strany ale takto se nam to líbí víc, takže ty peníze raději obětujeme. Vůbec nevím, proč komentujete, když jste neodpověděl na položenou otázku. Na vaše posmivani zde každý čeká 🤦‍♀️
Odpovědět
@panlorenc Nejsem si jist, zda mám tohle vůbec komentovat. Ty 4k jsou počítané včetně mého času a dopravy. Vodotěsnost není třeba. Pokud by byla třeba, ve spodní části je uzavřený čistící kus. Pokud by byla třeba, stačí šachtu natáhnout tekutou lepenkou.
Odpovědět
@zharastova Dobrý den i vám...možná se budete divit, ale typový projekt je až na výjimky dražší než individuální projekt.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?