Položení keramické dlažby - je cena ok?

Ahoj, moc Vás prosím o Váš názor. Potřebujeme položit keramickou dlažbu z obi (30 krát 30) na verandu, je to asi 30 m2, jsem z okresu Nový Jičín, severní Morava. Podlahář si řekl za to 17 000, jaký je Vás názor na tu cenu? Moc děkuju, vůbec se v tom nevyznám...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hodně slušný - jako jenom za práci ???? Nebo je v tom i materiál - lepidla jsou drahá atd. Ty co chtějí platit od metru si berou 200 - 300 kč za m2 - takže i tak je to moc 17000 přes známého jsem to měl hodinovkou asi 250 na hodinu, dělal to nevím 10 hodin takže asi 2500 ale byl to známej nevím třeba 6000 - 8000 kč - 17000 bych mu za to tedy nedal - ale jsem investor ne obkladač tak nevím
Odpovědět
@lucie58 Tazko povedat. Nenapisala si co vsetko v tej cene je a co musis dodat. Si myslim, ze dnes sa uz za 250-300 ani nerobi. Ak vezmes 400 Kc za m2 vcetne sparovania, t.j. 12000. Lepenie sokla (bude?) ca xy Kc Lepidlo mrazuvzdorne ca 2000-2500 Penetrak + penetrovanie ca 1000 Vyrovnanie podkladu (je treba?) ca xy Kc Doprava ca xy Kc Ono to naskace :)
Odpovědět
Dlazbu jsem koupila,jinak ostatni ma zajistuje on,ty lepidla i sparovacky.vychazi mi to na 550 za metr.jo a je to na koso.diky vam moc za reakce!
Odpovědět
Jo a za vyrovnání podkladu chce 7000 extra
Odpovědět
Lepeni soklu je taky v te cene
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Kto urobí vystierkovanie špajze, jej vymaľovanie a položenie keramickej podlahy Steny 12 m². Podlaha 1 m². Lokalita: Nitra.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?