Prodat byt x stavět dům

Zobraz úvodní příspěvek
Chtěla bych se zeptat, nebo spíš poradit.. Máme s přítelem byt na hypotéku (druhým rokem), ale chtěli bychom byt prodat, doplatit hypotéku a začít stavět dům - asi bungalov, tak cca 120m2 obytné plochy (nová hypotéka), pozemek bychom koupili za cca 300 000 (nejspíše také z hypotéky), ALE. Nemáme našetřeno moc peněz, přítel má akorát stavební spoření na které posílá měsíčně částku, ale jelikož je nám oběma do 25 let, tak není možnost prostě našetřit hned třeba po třech letech v práci statisíce 😎 Tudíž ani na tom stavebním spoření toho moc není, ale příjem máme slušný, dohromady třeba blížící se k 60 tis. měsíčně. Jde mi o to, že si nejsem schopna představit to, že budeme platit za hypotéku nějakých 14-15 tis. měsíčně plus všechny poplatky okolo domu a jsme tak na 20-22 tis? Tudíž se chci zeptat vlastně na to, jestli do toho někdo šel s tím, že neměl našetřené peníze (takže financování vše z hypo), ale příjem měl vcelku slušný. Děkuji 🙂
Odpovědět
@sahrazad1 Tak to se dá ošetřit i jinak než svatbou 😬
Odpovědět
@den1a jenze svatbou vyresis vsechno, I napriklad to, kdyz by se manzel cukal na rodicaku vas zivit. Mrkni na emimino, tam tech diskuzi je. Svatba smysl ma I v dnesnich dnech. Jen ne kazdy , vetsinou chlap, se chce brat.
Odpovědět
Profilova fotka
topič: proboha.....zase nějaká co bojuje za práva žen i proti jejich vůli.....nechte si to do jiných příspěvků, tady se řeší něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikiwhite jsem to dneska schválně měřila. Vyjížděla jsem od domu v 7:30, byl dost provoz, po cestě do Prahy dvě nehody, takže vždy chvilka staní a popojíždění. V 8:30 už jsem byla na Lanovém mostě (jela jsem smer HK, od nás po okruhu, Barrandov, jižní spojka...), a to byla od Zličína 2km kolona, kdy jsem jela v podstatě krokem. Pondělní ráno, které bývá nejhorší z celého týdne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?