Rozpočet

Dobry den, muzete mi prosim nekdo poradit, jak detailne slepy rozpocet na samostatny prijezdovy sjezd musi byt a zda je mozne, si to udelat sam podle nejakeho vzoru a samozrejme podle technicke zpravy, vykresu a 3D modelu. Dekuji
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od lenny_cass:

Dobry den, muzete mi prosim nekdo poradit, jak de…
@lenny_cass Nemusí být vůbec. Rozpočet je určen primárně pro investora, takže proč byste si ho jako investor dělala? Ať Vám ho předloží dodavatel. Sama si ho udělat můžete, pokud máte potřebné podklady a pokud tomu rozumíte.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@lenny_cass Nemusí být vůbec. Rozpočet je určen …
@jozkakomosny Rozpočet nejsou paragrafy § §, asi jste myslel výkaz výměr😉. Položkový cenový rozpočet je opravdu věcí pouze investora aby s ním hrál poker s dodavateli. Rozpočet dodavatele je prostě cenová nabídka.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od panlorenc:

@jozkakomosny Rozpočet nejsou paragrafy § §, asi…
@panlorenc Nechápu, proč do toho taháte paragrafy a výkaz výměr. Vím, že potřebujete moje příspěvky komentovat, to už je Vaše jistá obsese, ale takhle to vypadá, že máte zmatek v pojmech. A teď zase napíšete něco duchaplného... Inu, proč ne, ulevte si.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@panlorenc Nechápu, proč do toho taháte paragraf…
@jozkakomosny Reagoval jsem na ten váš nesmysl, že cenový rozpočet si má vyžádat po dodavateli. To že se vás to dotklo jste potvrdil tím, že jste vůbec reagoval.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od panlorenc:

@jozkakomosny Reagoval jsem na ten váš nesmysl, …
@panlorenc Nezklamal. Děkuji! 😀
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?