Vejdeme se do 2,5 milionu?

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, vybíráme projekt našeho vysněného domečku, moc se nam líbí tento.bungalov, kde by tedy byla součástí i garáž :-) Je reálné se vlézt do castky 2,5 milionu? :-) ,Budeme stavět zdeny z Pirotermu a zedniky a řemeslníky si budeme shánět sami :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Máme cca 130 m za 2,5 mil. na klíč. Na penále už jim to dělá přes 30 tis. a ještě nekončí. Ale krom toho na klíč už jsme v tom utopili dalších 400 tis. a pořád nejsme ve finále. Člověku to nedojde, co všechno je potřeba udělat a hlavně zaplatit ;-)
Odpovědět
@slabici Jojo to prave vime, proto hledam co nejvíce rad a zkušenosti od ostatnich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cechylucy to chápu před 4 lety můj taky neuměl nic a jak jsme zkoumali co se jak děla, kamarádi začali stavět tak jim pomáhal, bráchovi a to nejvíc naučí a teď uz by dum postavil no, měli jsme počkat ve 22 letech jsme byli ještě moc neznalí co uz no
Odpovědět
@kucinkaa Právě člověk toho nejvíc okouka na stavbach atd., ale u nas bohužel nikdo nestavi :( taky by jsme radi staveli svepomoci levněji, ale bohuzel :(
Odpovědět
@petrsv1000 my toho mame dost, ale jen kuchyn, sedacka, ty dve skrinky, stul a zidle ke stolu - 270tis... no a zbytek zatim ikea kterou mame v byte, dokud nebude na dalsi postupne...venek radsi nevim, nastesti nam hlinu vozi zatim zadarmo a hazou primo na misto... takze tereni upravy 0Kc na to jak jsou obrovkse.....kostky na opernou zed koupi soused a my platime beton a roxory.... plot vpravo uz soused udelal a vlevo se snad nejak domluvime.... uaaaaa.... je to strasny jak to leti... @cechylucy tak zrovna stavba domu neni zadna veda, take jsme pred tim nestaveli, manzel je IT, ja jsem taky na mile daleko povolanim a kdyz jsme zacali zjistovat info, tak jsme zjistili, ze nejen ze to neni nijak tezke, ale ze navic to sami zvladneme lepe a dost usetrime... chce to jen chtit...
Odpovědět
@mitote Samozřejmě, jenomže chce to mit i ten cas :-) mazel dela na smeny a ja jsem na materske s divokym prckem a jsen rada, ze ukrotim jeho, jeste tak stavet dum :-) to radsi neechame na zkusenejsich :-)
Odpovědět
@cechylucy no vidite, ja jsem take na materske, stavet jsme zacali kdyz byly dceri dva roky, aktualne cekam druhe a manzel proste dela po praci a o vikendech... na barak dojede v 18-19h a je tam do 22h a pak domu....co jsem tehotna tak ma studentiky brigadniky a rozhodne to vyjde nesrovnatelne levneji...dokud jsem nebyla tehotna tak jsem makala s nim... a dite se take zvladlo, deti to na stavbe nahodou dost bavi, na zahradu jsme dceri dali piskoviste, zidlicky, bazen, tatrovku, popr jsme ji nechali asistovat u nejakeho michani a podobnych veci a slo to.... :-) ;-) samozrejme neco delali firmy - omitky, plyn, zatepleni strechy, krb, schodiste, strechu, okna... ale narovinu, z vetsiny firem mne malem vytekly nervy, dojebali co slo a vcera jsem se dostala do faze vyhrozovani pravniky a COI... 8-( za me firmy nebo drobni remeslnici fakt uz ne...
Odpovědět
@mitote No uvidíme jak vse bude a co a jak budeme delat :-) zatim jedname o pozemku, pak budeme jednat s projktantem a potom se.uvidi, jak vse bude financne vychazet kvuli.hypo :-)
Odpovědět
já si myslím, že ano... Ale asi bez pozemku.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?