Za kolik jste postavily vaše Bungalovy 200-350m2 ??

Dobrý den vlastním větší pozemek na který mám možnost roztáhnout větší bungalov tak se chci zeptat pokud by jste mi mohli sem napsat vaše stavby a za kolik a jak byli a pokud Vás mohu poprosit také o rozepsání ceny za co a jak. Děkuji moc za Váš čas a hezkou Neděli přeji.
Odpovědět
My nestavime bungalov, ale i tak reaguji. Těžko po někom chtít vědět, kolik za co dal, protože na tomto fóru se vždycky najde 20 lidi, kteří tu samou položku udělali 10x levněji. Sice nikdo neznáme aspekty, které do te ceny vstupují/ vstoupili- ale zcela jistě je to neuvěřitelně drahé a dali se to udělat vlastně za hubičku. Existuje orientační cena za m3 stavby, na to se podívejte a spočítáte si to odhadem sám. Plus je spousta odhadnich rozpočtu na netu.
Odpovědět
Ahoj, mám 218m2 zastavěné plochy, TČ vzduch voda IVT, takže si myslím jedno z nejlepších a dražších, rekuperaci Zehnder, také spíše dražší, podlahovku Multibeton, myslím si, že nejdražší. Vychází mě 1m2 za 17500 Kč. Cena je včetně projektu, zastřešení garážového stání, nějaký venkovních hrubých úprav. Bungalov do L, tepelné ztráty 5,7 30 cihla + 18 polystyren EPS100. V podlaze 160-180 mm polystyrenu EPS 150, stropní panely spiroll, plochá střecha s min 240 mm polystyrenu (spádové klíny). Velká plastová okna okna, 3x balkonovky 1500x2250, 1x 2000x2250, 1xfix 1000x2250 + ještě další menší okna wc, koupelna, technická, sklad. 1xHS hliníkový portál 6000x2250, hliníkové vstupní dveře. Tendroval jsem si materiál, většinu mi udělali známí, co mají firmy nebo živnostníci. Co jsem uměl, tak sám.
Odpovědět
@davex Nějak mi tam, ale chybí ta částka 😀
Odpovědět
@cyklos Mám ji tam, 17500 za m2. 218 x 17500 = 3 815 000 Kč. Možná to bude malinko víc, uvidíme, až se vše dodělá. Ale čistě domek bez okolních věcí cca 3 700 000 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@cyklos tak stačí umět násobit, potřebné údaje jsou uvedeny. A kdo neumí číst a násobit, tam bych doporučila raději nestavět...
Odpovědět
@davex Ok, částku jsem si spojil s něčím jiným... @zmrz_lina Špatně jste se vyspala?
Odpovědět
@cyklos Je to ale něco za něco, někdo domek postaví úplně svépomocí, ale věnuje tomu roky života, já jsem si radši ten rok užil s malým bobíkem. I tak jsem nad tím trávil času až až 🙂 Myslím, že to je slušná cena na takový dům. Ale je taky pravda, že teď jsou materiály o 20-30% dražší než předloni.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?